Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vízipipát szeretnék venni....

Vízipipát szeretnék venni. Használtat vegyek olcsóbban barátomtól, vagy rendeljek neten? Mi a véleményetek a lent leírt oldalakról?

Figyelt kérdés
Melyik árul jobb pipákat, és melyikről van jobb véleméynetek? www.vizipipavasarlas.hu vagy www.vizipipawebaruhaz.hu Amúgy, ha egyedül használnám, csak néha használnánk többen mekkora pipát ajánlotok, ha olcsóbbat akarok venni. Van különbség a minipipa, a 37cm-es vagy a 47 cm-es pipa füstje között? Ha kérhetném olyan választ nem szeretnék, ami a pipázás=halál összefüggést emlegeti:)
2010. jan. 4. 20:03
 1/8 anonim válasza:

annak h mekkora a pipa semmi köze h milyen a füstje!

Lehet az 10cm vagy 1 méteres is ugyan olyan lesz. Azt ajánlom neked h ne úgy szívd mint a cigit, nem mindennap hanem havi 2-3 alkalom;) Baráti tanács!!!

2010. jan. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Még az se biztos, hogy lesz. Anyukám még változtathat a gondolataimon:D Amúgy az oldalakról kapcsolatos információkat még várom, ha van valakinek. Jöhet a sultancenterwebshopjáról is...
2010. jan. 4. 20:24
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem inkáb igyál egy sört. a pipát ott fogod látni szobába és nem birod megálni esetleg késsöb cigarwetázol ami gáz a dohányos ember gyengejelemü a cigiröl nehezeb leszokni mint néha 1 söröl
2010. jan. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

www.vizipipawebaruhaz.hu jó, nekem is innen van! :)

Arra készülj, hogy az első hetet végig fogod pipázni, aztán elmúlik az újdonság varázsa, és majd csak 3-4 naponta, majd hetente.. :)

Ha van még kérdésed írj privit ;)

2010. jan. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat megint. Ha majd merül fel kérdésem írok, köszi a segítséget. Am cigire sose fogok rászokni abba biztos vagyok, sört meg amúgy is iszok néha, attól nem kell félni:D
2010. jan. 4. 22:05
 6/8 anonim ***** válasza:
rendelj a sultan center webshopbol
2010. jan. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha gondolod van egy vízipipám 2X használtam szipkával de nekem nem jött be olcsón odaadnám ha kell írj privátot.
2010. márc. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
www.vizipipawebaruhaz.hu :D;)
2010. ápr. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!