Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alvásproblémák vizsga előtt -...

Alvásproblémák vizsga előtt - ti mit tesztek ellene?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem vagyok egyedül a problémával, és nincs más választásom, mint küzdök, hiszen én akartam egyetemre menni és tudni lehetett, hogy a vizsgaidőszak nem mesedélután (pláne itt...), de valamit mégis jó lenne tenni ez ellen. A helyzet az az, hogy 3 vizsgámból eddig kétszer esett meg, hogy vizsga előtti nap semmit, de semmit nem aludtam, mert folyamatosan mentek az agyamban a tételek, de olyan szinten, hogy egyszerűen nem tudtam uralkodni magamon, hogy maradjak már nyugton és aludjak. Ezen kívül sokszor nagyon nehezen alszom csak el, mert jár az agyam, vagy éjjel arra ébredek, hogy a tételeket mondom fel magamban... Szóval már eléggé ki vagyok merülve, pedig még szükség lenne egy nagyobb energialöketre. Tartok tőle, hogy a csütörtöki vizsgám előtt sem fogok aludni semmit, pedig nagyon kéne. Előbb-utóbb hozzá fogok szokni, kénytelen leszek, lesz ez még rosszabb is, csak elsősként ez most a "tűzkeresztség"... :D Minden építő jellegű választ köszönök! :)
2014. jún. 10. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Munka mellett tanulok, így nem kérdés, hogy ha van egy kis időm, gond nélkül alszom pár órát.
2014. jún. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanígy van ez, ha kemény vizsgának nézek elébe. Múlt héten olyan fontos és nehéz vizsgám volt, hogy előtte 2-3 nappal már-már azt hittem, idegösszeroppanást kapok. Javasolták a Valeriana Relax-ot, ami gyógynövénykivonatokat tartalmazó, vény nélkük kapható tabletta. Drogériákban is kapható. Én a vizsgám után vettem meg, mert nem akarom, hogy legközelebb ne aludjak és szorongjak napokig, tehát a hatásáról nincs tapasztalatom, viszont jókat mondtak róla. Egy próbált megér.
2014. jún. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 sunnyside válasza:
Nekem a ReDormin-t ajánlották, enyhe idegfeszültségre és alvászavarra írják, én jobban aludtam tőle. Lefekvés előtt kell 2-t bevenni. Magas hatóanyag tartalmú, macskagyökér és komlótoboz kivonatot tartalmaz.
2014. júl. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 sunnyside válasza:
azt elfelejtettem hozzá tenni, hogy recept nélkül kapható.
2014. júl. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! :) Sajnos odáig jutottam, hogy kénytelen voltam bevenni fél Xanaxot az utána levő vizsgák előtt, de semmiképpen sem szeretnék ehhez folyamodni még egyszer. Előtte sosem tettem ilyet és nem is szeretnék többé... Köszi a tippeket, kipróbálom következő körben ;)
2014. júl. 9. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!