Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az, hogy ilyen...

Miért van az, hogy ilyen szomjas vagyok este?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok. Pár napja, (kb. 3-4) minden este szomjas leszek, és hiába iszok akármennyi vizet, csak nem múlik el, csak valamikor éjjel. Tegnap előtt csak furcsának éreztem. Tegnap már eléggé kellemetlen volt, hogy két pohár tiszta víz után is szomjas vagyok, mint előtte. Ma már kifejezetten figyeltem a folyadékpótlásra. Tényleg sokat ittam. Csak vizet és egy kis teát, cukor nélkül. Nem voltam napon, egyik nap sem. Ma folyamatosan ittam, de este ugyanúgy rámjött... Miért van ez?

2014. jún. 17. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:

cukorbetegség okozhat szomlyúságérzetet

de nemakarom a falra festeni az ördögöt

2014. jún. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem is rögtön ez jutott eszembe ami az elsőnek... sokat jársz pisilni? nem rossz szagú a leheleted? ha nem múlik el egy egyszerű vizeletvizsgálatból is kimutatható...

vagy egyszerűen mégsem viszel be annyi folyadékot amennyit a szervezeted kíván és este pótoltatja veled... volt nekem is ilyen időszakom hogy este meg éjjel ittam rengeteget :)

2014. jún. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elsősorban cukorbetegségre gondolok. Lehet még gyulladástól, erős allergéntől.
2014. jún. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mennyi folyadékot iszol nap közben?
2014. jún. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!