Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért fáradok el ennyire az...

Miért fáradok el ennyire az evéstől napközben?

Figyelt kérdés
Rögtön evés után mintha ólomból lennének a végtagjaim és majd kiesik a szívem. Nem eszek sokat, az előbb is egy fél tányér tojásos nokedlit ettem salátával. de. 11-ig általában csak kávézok és szörpöt iszok, legfeljebb gyümölcsöt eszek. Ez az utóbbi 1-2 évben van így, korábban nem figyeltem oda arra, hogy nappal rendesen egyek, inkább este kajáltam be bőségesen. Nem vagyok túlsúlyos, sőt, mondhatni sovány. 167 magas, 54 kg. 38/N
2014. jún. 24. 11:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok, ezért napközben nem is eszek, csak este egyszer.

Olyan mintha az emésztés elvenné az összes energiámat. Nekem bevált a "harcosok étrendje" vagy mit szoktak erre mondani.

2014. jún. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi a sz@r az a harcosok étrendje?
2014. jún. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tényleg mi az? :-) Egyébként én most kipróbáltam azt, hogy evés után ittam egy pohár citromos vizet, állítólag a citrom segíti az emésztést. Úgy érzem kicsit gyorsabban elmúlt ez a kellemetlen érzés. Cukor nélkül, egy fél citromot csavartam 2 dl vízbe.
2014. jún. 24. 12:30
 4/6 anonim ***** válasza:
2014. jún. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Félre ne értsd, nem akarom beléd beszélni, de voltál már terheléses vércukor és inzulin vizsgálaton?
2014. jún. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem voltam még soha. Lehet nem ártana? Nem veszem úgy, hogy belém beszéled, lehet tényleg nem ártana megnézetni, elvégre mint írtam, korábban nem volt ilyen gondom és érzem, hogy ez nem normális. Sokan azt mondják nem tudnának dolgozni, sportolni ha nem ennének, én meg pont akkor nem tudok, ha eszek. Ez így nincs rendjén.
2014. jún. 24. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!