Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Reggelente mikor felkelek,...

Reggelente mikor felkelek, vagy csak simán fekvésből felállok szédülök és 1-2 pillanatra elsötétül minden. Ez normális?

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 18:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Valószínűleg alacsony a vérnyomásod. Sajnos nem sokat tudsz ellene tenni. Igyál kávét.
2010. jan. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Öhmm 13 éves vagyok. Még nem akarok kávézni.
2010. jan. 4. 18:45
 3/16 anonim ***** válasza:

Alacsony vérnyomás. Kiropaktika, azaz csontkovács a lelke, helyreteszi a nyakcsigolyát főleg, igy nem nyomódik a nyaki ér, ezáltal a vérkeringés is helyreáll, a végtagok is felmelegednek.


Üdv.: Masszőr

2010. jan. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Igen, alacsony a vérnyomásod. Az enyém is ilyen 14 éves korom óta. Eleinte volt, hogy el is ájultam, de már hozzászoktam. Reggelente ha felkelek elsötétül minden, de már nem szédelgek, megyek előre, tudom mi hol van. Fél perc alatt elmúlik. Majd hozzászoksz. Amúgy én sem kávézok, pedig én 25 vagyok.
2010. jan. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazad van, én is ájultam már el.
2010. jan. 4. 18:49
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni mikor reggel felkelek.
2010. jan. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel nem szabad játszani. Az alacsony vérnyomás ugyanolyan veszélyes mint a magas vérnyomás.

Lehet hormonális eredetű a dolog, most kezdesz kamaszodni. Remélhetőleg kinövöd. Ha ájultál már el, akkor szerintem menj el a háziorvosodhoz, ma már vannak erre cseppek/gyógyszerek.

2010. jan. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Vérszegény is lehetsz! Nekem akkor volt ilyen.
2010. jan. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Amit én kaptam az alacsony vérnyomásomra gyógyszert, az kikészített teljesen. Egy hónapig szedtem, viszont fél évig hánytam minden nap, legalább egyszer. 168 centis magasságomhoz képest 48 kilósra fogytam le, villogott minden bordám. Nekem nem jött be a vérnyomásnövelő csepp.
2010. jan. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Akár normális is lehet, de kiszáradás, vérszegénység és más betegségek is lehetnek a hátterében. Kivizsgálás szükséges.
2010. jan. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!