Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy nagyon furcsát éreztem...

Egy nagyon furcsát éreztem tegnap. Nem csuklás volt, se rugdosás. Hanem ilyen rángatózás rezgés szerű. Mintahogy mi emberek is ha fázunk remegünk. De csak egy pillanatra és 2szer volt ez. Ez normális?

Figyelt kérdés
nincs a babammal baj ugye?bnőm megkérdeztem aki terhes mint én de ő nem tapasztalt még ilyet.kérlek irjatok
2011. febr. 10. 07:43
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

igen ereztem.beparaztam en is,rogton az jutott eszembe hogy bizti epilepszias rohama van.(utolag rohogok magamon)

aztan utannaneztem,nagyon sok kismamanak van ilyen,tok normalis.

2011. febr. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Állítólag ez a szopóreflex megnyilvánulása. Majd ha kibújik, látni fogod, hogy úgy megremegteti a kis száját. Csak mivel bent vízben van, ez valószínűleg felerősödik annyira, hogy te is érzed. Nekem is csinálta bent, de utána kint is.
2011. febr. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nekem is rögtön ezek merültek fel a fejembe...biztos epilepszia vagy vmi rendellenesség kialakult közbe benne.nem tudtam az éjjel aludni se köszi aranyos vagy
2011. febr. 10. 07:52
 4/7 anonim ***** válasza:

Először nekem is ijesztő volt, olyan, mint amikor mi összerezzenünk, vagy éjszaka félig az alvás és ébrenlét között izomrángás van. Pár másodpercig tart, mintha remegne. Van, amelyik doki azt mondja, ez az idegpályák és a mozgáskoordináció fejlődésével hozható össze, a legtöbb kismama érez ilyet.

Semmi baj a picikéddel! :)

2011. febr. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgy van, ahogy a 3. írta: érik a babád idegrendszere. Még megszületésük után is megfigyelhető ilyen néhány másodperces remegés a babákon. Ez nem gond, csupán a fejletlen idegrendszer okozza.
2011. febr. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm mkinek most nyugottabb lettem:

egy 28hetes kismama

2011. febr. 10. 08:09
 7/7 anonim ***** válasza:

én is tapasztalom rendszeresen :)


25 hetes kismama

2011. febr. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!