Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Antibiotikum szedése erősíthet...

Antibiotikum szedése erősítheti-e a pánikbetegség tüneteit?

Figyelt kérdés
Alap esetben is pánikbeteg vagyok, sok kellemetlen tünettel. Sokszor érzek gyengeséget, hogy mindjárt elájulok, és sokszor remegek is. 6 napja szedek antibiotikumot(Doxycylin al), és azóta felerősödtek ezek a tünetek, kb az ágyból sincs erőm felkelni, annyira fájnak az izmaim, és ettől persze csak még idegesebb leszek. Valószínűsíthető, hogy az antibiotikum miatt van, vagy esetleg más okozhatja a panaszok felerősödését?
2014. jún. 29. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Nm, egyszeruen csak elhagyod magad, vagy le vagy gyengülve a betegség miatt
2014. jún. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Neked egyszeruen semmi fontosabb nincs az eletedben mint,hogy ezt a panikbetegseget megold. Nekem is volt panikrohamom,diagnosztizaltak nalam... Az elet ugy hozta kaptam egy nagy pofont,es szerencsere! kepbe kerultem... azota nem volt de tudom mirol beszelnek,es allitom ez lelki eredetu...
2014. jún. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!