Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vannak még olyan emberek akik...

Levani kérdése:

Vannak még olyan emberek akik ilyet éreznek, vagy hasonlót? Pánik és szorongás.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Pánikbeteg vagyok. Voltam pszichiáternél, kaptam frontint meg citalopramot, rohamaim hál Istennek nincsenek, viszont állandóan azt érzem hogy megfogok halni. Nem tudom kiverni ezt a fejemből, se éjjelem, se nappalom! Tudom pedig hogy ez nem pont úgy van, vérképem jó, pajzsmirigy jó..voltam kivizsgálásokon és szerencsére minden rendben. Kinek volt már ilyen érzése?? Kérlek ha tudjátok osszátok meg Velem a Ti érzéseteket..már nagyon kétségbe vagyok esve Köszönöm!!

2014. júl. 20. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez a gyógyszer mellékhatása(nyugodtan nézd meg a tájékoztatóján)

Én is pánikbeteg vagyok,mondjuk én a gyógyszer nélküli utat választottam:D(kiskori "trauma" miatt)

Ne aggódj semmi baj.Lehet elmúlik egy idő után,csak még szokni kell a szervezetednek.

Esetleg ha szeretnéd,szívesen beszélgetek veled priviben:)

(hátha tudunk egymásnak segíteni:))

2014. júl. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak már igazán elmúlhatna. Annyira nehéz így minden :/
2014. júl. 21. 10:52
 3/4 anonim ***** válasza:
szia. sajnos en is igy vagyok szinte egesz nap gyotorni szokott a halalfelelem..... par napja kicsit jobb remelem hamar elmulik mert szornyu erzes.
2014. júl. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem pont a Frontintól volt halálfélelmem, amiugye nyugtató kéne legyen. Namost ahhoz képest nem tudtam aludni, csak forgolódtam (pedig amúgy jó alvó voltam már akkor is), és azt halucináltam hogy egy óriási pók mászik felém a takarón.

Állj le a gyógyszerrel és találj valamit ami örömet szerez az életedben! Nem tudom milyen életet élsz és mik a lehetőségeid, de én pl sokkal jobban vagyok amióta szakítottam az exxel, és összejöttem a mostani párommal. Kiskutyánk is van, és a tudat hogy egy életért felelek, fontosabbá tesz. Mostmár az ő életéért aggódok. Ha összejön az élet és megadja az isten, szeretnék egy kisbabát, akkor már tényleg nem lesz időm magamon keseregni.

Írsz kicsit magadról? Ha nem tudunk rólad semmit, sehogy máshogy nem tudunk segíteni.

2014. júl. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!