Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Napi 1 szem segit valamit?

Napi 1 szem segit valamit?

Figyelt kérdés
Valeriana relax állandó feszültségre. Vagy folyamatos szedés után fog hatni? vettem gondoltam kipróbálom, a nevem is valeria gondoltam miértne :DDDD

2014. aug. 6. 07:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább magneB6-ot szedj!A valeriana csak placebo.
2014. aug. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de hát nincs benne gyógynövény????
2014. aug. 6. 07:35
 3/7 anonim ***** válasza:

A valeriána NEM placebo, hanem tényleg hatásos. Olvasd el a betegtájékoztatót, hogy mennyi hatásos belöle. A hatása egyszeri szedéskor is fellép, a tartós szedést nem javasolják.


A MagneB meg nem csodaszer, hogy mindenre azt használják.


Viszont ha állandóan feszült vagy, akkor nem nyugtatót kellene szedni, hanem megkeresni a feszültség okát, és azt szüntetni meg. Ajánlott valami relaxációs módszer elsajátítása.

2014. aug. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszike van hangulatjavitó teám is :D hát nemtudom mi az oka probáltam már mindent kiskorom óta szorongos vagyok ......
2014. aug. 6. 07:42
 5/7 homo ludensz ***** válasza:
Van aki olyan szorongós típus.Ajánlom a relaxációt készség szinten elsajátítani hogy bármikor s bárhol alkalmazni tudd. A rendszeres meditáció is hasznos módszer és az önbizalom erősítés hogy bízzál magadban. A szorongást kiváltó okot is meg lehet keresni de azt hozzáértő valaki tudja veled együtt megtenni és nem egy-két napos feladat.A valamikori negatív élményt meg kell keresni azt onnan kitörölni és behelyezni egy pozitívabb történést.Most hordozod a tudatalattiban és ott számodra nem befolyásolható.
2014. aug. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 hektorr7 ***** válasza:
Jó a valeriana relax szerintem. de ha szorongsz jobb lenne xanaxot vagy valamilyen nyugtatót íratnod az orvossal!
2014. aug. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
van itthon frontin 0.25 ugyanis pánikbeteg és hipochonder vagyok. de nem merem szedni, volt hogy szedtem semmit nem ért de félek a rászokástól.
2014. aug. 7. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!