Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Amikor meg mozdítom a fejem...

Amikor meg mozdítom a fejem mindig szédülök, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
a vérnyomással semmi probléma,de bármerre nézek csak a szédülés fog el.elég baj,mert pici babával vagyok itthon.mi lehet a baj.dokihoz természetesen holnap elmegyek,de addig is volt valakinek hasonló?
2010. jan. 13. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet középfül probléma, lehet kimerült vagy, nyakcsigolya meszesedés, neurológiai probléma.
2010. jan. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is hasonló problémával küzdök.Én is szédelgek,van ugy hogy nem arra megyek amerre szeretnék mert másfelé visz a fejem...nagyon rossz érzés.Fogalmam sincsen mitől lehet,még nem voltam orvosnál.De megköszönném ha holnap megirnád hogy mit mondott az orvosod.Én is pici babával vagyok itthon.
2010. jan. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
szia.nem mentem el dokihoz,mert nem volt nálunk a körzeti,és mára már nagyjából elmúlt.de szépen elkezdtem tüsszögni,és fázok folyamatosan,úgy hogy én influenzára tippelek.lehet az egyensúlyközpontot támadta meg először.mára már jobb,de félelmetesen szar volt.volt hogy 2 láttam a fiamból.apa segitségével megpróbáltam aludni is.nálad mi a helyzet,jobban vagy?
2010. jan. 15. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!