Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kerlek segits ha ertessz...

Kerlek segits ha ertessz hozza.20 eves lany vagyok 3 napja faj a fejem semilyen gyogyszer nem segit. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha fexek nem faj de ha kicsit is megmozdulok sirni tudnek es csak a jobb oldalon egy bizonyos ponton fent faj...3 nap alatt 7 bogyot bevettem, probaltam aspirint es advilt is. semmi! Mit tudnek tenni? Ilyen meg sose volt h gyogyszerrel nem tudtam volna megallitani!
2010. jan. 13. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2010. jan. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

tartósan fennálló fejfájás, ami csillapíthatatlan kortól, minedentől függetlenül orvoshoz kell menni.

sokminden lehet. ez csak egy tünet.


Eü-s

2010. jan. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A Cataflam-t próbáltad?
2010. jan. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Katafla-t meg nem probaltam. Fogok venni koszi!
2010. jan. 13. 19:00
 5/11 anonim ***** válasza:

Ne tömd magad gyógyszerrel.Lehet ez a vérnyomástól is,inkább mérd meg!Nekem nagyon alacsony,nekem is igy szokott fájni,meg frontérzékeny is lehetsz.A sok gyógyszer csak lejjebb viszi a vérnyomásod,és nem leszel jobban.Menj orvoshoz.


23/N

2010. jan. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
És még az is lehet,hogy migrén.Arra pedig speckó gyógyszer kell,szerintem hagyj fel az "öngyógyítással"!
2010. jan. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Menj el ideggyógyászhoz (az ideggyógyászaton van fejfájás szakrendelés is). Fejfájásból tobbféle típus is van, pl migrain, cluster, hemicrania... Ennyiből nem fogunk tudni mit mondani. Nem is beszélve arról, hogy a fejfájások oka mögött sokféle ok állhat, amelyek közül van olyan, ami annál jobb, minél hamarabb elkezdik a kezelést.
2010. jan. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek. Megmertem a vernyomasom es tokeletes. Nemtom mi lehet.

Meg varok a dokival mert kulfoldon vol fel evig es fizetos a dolog... Meg varok 1-2 napot hatha... na koszi

2010. jan. 14. 00:44
 9/11 anonim ***** válasza:
igyál többet. gyakran banális oka van a fejfájásnak, a kevés bevitt folyadék. kipróbálhatod eztis, hátha segít.
2010. jan. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Így igaz,ahogy az utolsó írta!Még a migrénes sógorom is ezt tanácsolta nekem...ő már tudja.
2010. jan. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!