Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Napi hány szem frontint az...

Napi hány szem frontint az ideális?

Figyelt kérdés
Nos elég erős szoronpndent de nem hat semmi, refluxom is lett doki szerint ideg miatt..... nemtudom kiskorom otailyen tipus vagyok, most kaptam frontint napi 3 szemet de sztem estére felet fogok bevenni mert nagyon kiütött najó annyira nem csak egy kicsit de félek h rászokok bár régen xanaxoztam és arra se szoktam rá ez inkbább akarat kérdése szerintem, csak én hipochonder is vagyok meg pánikbeteg és félek h meghalok a frontintol tudom hülyeségnek hangzik de dokik leszidnak ha nem szedem, volt hogy antidepresszánst is szedtem pánikbetegségre, na az meg semmit nem hatott, most talán a frontin kicsit hat baj ha egy darabig szedem? mi bajom lehet tole? kérlek titeket csak úgy válaszoljatok akinek van már tapasztalata jót és rosszat is várok köszönöm 21/L

2014. aug. 14. 07:15
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*erős szorongásom van ( bocsánat rossz a billentyüzetem )
2014. aug. 14. 07:17
 2/12 A kérdező kommentje:
3x0.25 szedett már valaki? soknak számit????
2014. aug. 14. 07:18
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem az orvos anno 1 szemet írt fel, végül a 2xfél vált be.

Nem tudom baj-e ha 3-at szedsz, az orvost kellene megkérdezned. Az ideális az lenne, ha nem szednéd vagy minél kevesebbet vennél be belőle. Próbáltál B vitmain komplexumot szedni? Annak is van idegerősítő hatása, engem az is nyugtat, próbáld meg, hogy az szeded, a Frontint meg próbáld csökkenteni.

2014. aug. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 gömbicica ***** válasza:

szia) én is kaptam, és gyorsan meg is váltam tőle.

elolvastam az utasitását, és ugy gondoltam, hogy elég a magam baja, nem kellenek nekem a leirt mellékhatások!!!

Elvittem a patikai gyüjtőbe )

0,25 xanaxom van itthon, ha valamiért nagyon megborulok, akkor beveszek 1-et.


keresd meg az okát, hogy mitől vannak a félelmeid, és akkor meglesz a megoldás is.


ha gondolod, megirhatod privátban a gondodat. mert, hogy van az biztos, mert csak ugy nem lesz senki szorongó, pánikolós, egyebek.


orvostól, gyógyszertől ne várj megoldást ilyen bajra!!!!

néztem én olyan videót a pszichiátriáról, és a gyógyszereiről, hogy hajam égnek állt. ha szeretnéd valahonnan előkaparom.


borzalmas. Isten mentsem tőle. Ezek a "gyógyszerek" pedig, amik az idegrendszerre hatnak!!! inkább nem kommentálnám(


próbálok segiteni ha szeretnéd ) üdv. Edit.

2014. aug. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor estére csak felet veszek be, csak olvastam sok helyen van aki 2x meg 3x 0.5 öt kap az sokkal több, én meg a leggyengébbet szedem,még 1mg-ot se szedek egy nap, de most szükségem van rá máshogy nem tudok lenyugodni sok dolog összejött most, tudom h nem ez a megoldás de már depressziós is lettem minden bajom van... azért köszönöm a válaszokat valahogy erre is számitottam.....
2014. aug. 14. 07:39
 6/12 A kérdező kommentje:
4éve vagyok pánikbeteg és állandóan szorongok, most pl az oka jobban az h refluxom van és idegesitenek a tüneteket és ez egy ördögi kör mert az idegesség okozza és én meg idegeskedek rajta de nemtudok nem idegeskedni és tegnap mikor bevettem a frontinokat egész jól lenyugodtam mint még soha, tudom h rossz meg minden méreg de sztem ha szedem egy darabig baj nem lehet belole volt h mondta doki mert én extra pánikolós vagyok és látta rajtam és mondta h egyszerre kettot kénebevennem de én annyit nem fogok az már nagyon sok lenne
2014. aug. 14. 07:42
 7/12 anonim ***** válasza:
Azért a refluxot nem csak az idegesség okozza. A táplálkozás is hibás, Nem szabad inni: szénsavas italt (ásványvizet is csak buborékosat), kávét, teát. Nem szabad enni: fehér liszt, cukor, tészták, panírozott ételek, olajban sült dolgok. Ha csak 1-2 hétig csinálsz candida diétát már attól is jobb lesz. Nekem is volt és teljesen megszűnt.
2014. aug. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
bocsánat, *ásbányvizet csak buborékmenteset!
2014. aug. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hát drágám nálam az ideg okozza mert eddig nem volt ilyen problémám és amióta pszichiés poriblémáim voltak ez is az sőt a reflux tipikus lelki eredetü, a gyomorszájat is a vegetativ idegrendszer irányitja, és a savat is termeli az idegesség, hagyjuk már ezt a fehér liszt dolgot, aki el hiszi hogy valamitől meggyógyul az meg is fog placebo az egész fejben dől el minden....... szerintem nem probáltam a fehér liszt kihagyását? nem segit semmit, és csak ásványvizet iszok menteset sosem cigiztem és kávéztem, nem vagyok édes szájú se kerülöm a füszeres paradicsomos dolgokat is, viszont rendesen eszek ujra fehér kenyeret és tésztát főleg hogy 42 kg vagyok és azt mondták az orvosok hiznom kell mert kórosan sovány vagyok, pedig napi 5x eszek, és jó étvágyam van de probálk többször keveset enni a gyomrom miatt. és este 6 ig eszek utána már nem.
2014. aug. 15. 07:30
 10/12 A kérdező kommentje:
és igen, nem alszok vizszintesen, de nálam a stresszt kell csökkenteni nem a fehér lisztet mert ugyan mindegy mit eszek ha tiszta ideg vagyaok meg azon agyalok, hogy mi bajom van. a proton pumpa gátló nyelőcsőn kivüli panaszoknál mikor hoz enyhülést tudja valaki ????
2014. aug. 15. 07:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!