Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek hízlaló, vagy...

Szerintetek hízlaló, vagy ideális vacsora a banánból, almából, mandarinból és pár szem babapiskótából álló "mix"?

Figyelt kérdés
2014. febr. 1. 17:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Semmiképp sem ideális, max. reggelinek jó, de a bolti babapiskóta az akkor is szemét.
2014. febr. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 VWXYZZS ***** válasza:
60%
Hízlal, de még mennyire. A gyümölcsök közül a banánban van a legtöbb szénhidrát. A babapiskóta meg már alapból tele van bszva lisztel meg cukorral (nem tudom melyik hülye találta ki a babapiskóta nevet, de gyereknek nem adnám soha). Szóval ezt a kombót felejtsd el gyorsan.
2014. febr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát hogy NEKED hízlaló, vagy ideális-e, az attól függ, hogy aznap mennyit ettél, mennyit mozogtál, illetve hogy régebben mondjuk jó magyaros krumpistésztát vacsoráztál-e, érted... én a helyedben a babapiskótát nem tenném bele, de ahogy érzed. Egy hónap múlva már -akár így, akár úgy- tudni fogod, hogy neked ez mennyire ideális.
2014. febr. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 VWXYZZS ***** válasza:
Babapiskóta 25%-a cukor, 25%-a liszt. Kérdés?
2014. febr. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mit javasoltok helyette? A gyümölcs nem laktat jól önmagában
2014. febr. 1. 19:52
 6/14 anonim ***** válasza:

Esetleg sovány túró & alma & fahéj kombó. Ha feltétlenül kell az édesség jelleg.

Ha nem, akkor sovány túró magában. Az tökéletes vacsora: lassan felszívódó (kazein) fehérjeforrás. Hosszan eltelít.

2014. febr. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 VWXYZZS ***** válasza:
Amúgy meg este nem is kell jól lakni ;)
2014. febr. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Ha eddig 20 deka szalonna volt a vacsorád, desszertnek meg 15 nutellás palacsinta, akkor ez most ideális vacsora. Ha eddig nem vacsoráztál semmit, és most ezt akarod elkezdeni enni vacsira, akkor hizlaló.
2014. febr. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Nem akarok vitat kelteni, de nem tudom megerteni hogy ezek hogy hizlalnak. Bocsánat, de hány kg vagy, 40???

Oke, pasi vagyok, de en pl rosszul vagyok attol amikor valaki nem eszik szinte semmit, csak azert, hogy ne hizzon. A hugom is ilyen, 61kg, es 12 ora utan alig eszik, hat rossz ranezni ahogy szenved, azt kozben olyan bomba alakja van, hogy az nemigaz, de siman rafer par kg. Bocsanat ha valakit megbatottam, csak mar nem birtam tovabb.

2014. febr. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez egy jelentős szénhidrátbomba, nem. A kértésben felsorolt sorrendben csökkenő mértékben ezek a gyümölcsök is jelentős gyümicukortartalommal bírnak.
2014. febr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!