Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » S. O. S nem jól érzem magam?

S. O. S nem jól érzem magam?

Figyelt kérdés
Fáj a torkom, megnéztem eléggé piros is. Gyengének érzem magam, alig van étvágyam. Folyton fáradtságérzetem van. Hétfőn egy 3 napos táborba kellene elutaznom. Nagyon szeretnék menni, de félek hogy csak rosszabb lesz. Mit lehetne tenni?

2014. aug. 23. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Sós vízzel gargalizálj, ez enyhíti leghamarabb a mandulagyulladást, egyél ebédre húslevest, igyál mézes citromos teát, pihenj és ha fáj a fejed, akkor vegyél be egy fél Rubophen tablettát, pihend ki magad. Persze ha rosszabbodik az állapotod, akkor hétfőn a tábor helyett az orvoshoz menj.
2014. aug. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A sós víz, az ugye azt jelenti, hogy kb. fél evőkanál só 1dl vízbe. Vagy torokfertőtlenítő tabletta.
2014. aug. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fél deci langyos vízbe szoktam tenni kb fél mokkáskanálnyi sót, ezzel gargalizálok reggel és ese, lutána a számat kiöblítem (de csak a számat), hogy ne érezzem a sós ízt, sokkal többet ér a szopogató tablettáknál.
2014. aug. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mentek a zöld kezek.
2014. aug. 23. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!