Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tönkreteheti a kapcsolatomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkreteheti a kapcsolatomat hogy párom barátnői állandóan rajtam vihognak és utálnak? Állítólag kevésnek tartanak a barátnőmhöz, az előző pasija egy nagymenő férfi volt. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

24 éves férfi vagyok, barátnőm 27 éves. Októberben ismerkedtem meg a barátnőmmel. Sok ideig sikertelen voltam a nőknél, egy csajom volt előtte még 19 évesen. Már lemondtam a nőkről teljesen, csak éltem az életemet, dolgoztam, szórakoztam. Munkaügyben jártam az egyik nagykerben, ahol a barátnőm volt az új kapcsolattartó. Megismerkedtünk, mindig beszélgettünk egy-két mondatot, de én ezt formális alap jófejségnek kezeltem, eszembe se jutott hogy egy ilyen szép, csinos (tényleg az!) okos csaj engem akarna. Talán ez is volt a szerencsém, mert egyáltalán nem feszültem rá a dologra, elkönyveltem hogy ha flörtölök is vele az plátói marad és semmi tétje az egésznek.


Aztán visszahallottam az ott dolgozó egyik sráctól hogy miért töketlenkedem, már rég el kellett volna hívnom arra vár! Szóval így ismerkedtünk meg és jöttünk össze.


A kezdetek óta kinevetnek a barátnői. Először azt hittem hogy csak zavarban vannak valamiért és azért viselkednek így. De általánossá vált hogy levegőnek néznek, nevetnek a kinézetemen. Barátnőmmel nem szoktunk a régi kapcsolatunkról beszélni, ezt tisztáztuk az elején, jobb így. Legutóbb már rászóltam az egyik barátnőre hogy ő se egy topmodell és foglalkozzon inkább a belső értékeivel, mert rothadt mint egy félig megevett alma. Erre nekem esett hogy a Hannának eddig normális pasijai voltak, nem olyan korcsok mint én és nem fogják hagyni hogy tönkretegye az életét egy "Quasimodo"-val! Meg hogy az előző pasija a volt főnöke volt (34 éves) aki tehetős ember és vele esélye lett volna egy jó életre és ebbe rondítottam én bele (kiderült hogy azon voltak a barátnők hogy kibékítsék őket). Erre nem tudtam mit mondani, felkavaró volt, elmentem.


Barátnőmmel beszélünk erről, azt mondta hogy szeret engem és azért nem hozta fel az exét mert nem érdekli és különben sem akarta hogy emiatt most én kevésnek érezzem magam, mert őt nem érdekli a pénz. A pasi úgy beszélt vele többször is mint a rabszolgájával, nyilvánosan megalázta és kinevette a többi menő haverjai előtt, csak otthon kettesben volt vele normális.

A barátnőkre azt mondja, hogy sznobok és megkeseredettek amiért nekik soha nem jött össze egy gazdag pasi (pedig arra vágynak a mai napig csak már "kiöregedtek", 27-30 évesek). Nem tudják elfogadni hogy az én barátnőm is egy "átlagos senki" mellett kössön ki mint ők.


Mit lehet tenni ebben a helyzetben? Szakítani nem akar a barátnőkkel mert már középiskola óta velük van (nem is várnám el), de rájuk nem tud hatni. Már beszélt velük, de hiába. Félek hogy előbb-utóbb bekavarnak vagy szervezkednek már most is az exével valamit.


2014. febr. 4. 13:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
3%
azt a sok szaart amit leirtal nem olvastam el, de (nekem mar ilyen miatt ert veget kapcsolatom (csak a csajom baratai a csajomat piszkaltak nem engem) es akkor meg kopj rajuk, vagy vagd pofan oket (higgyel nekem elhallgatnak)
2014. febr. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 LeftBehind ***** válasza:
100%
Egyszerű - ne kerülj kapcsolatba a barátnőkkel. Ennyi! Ahogy írod, a csajod elég értelmes hogy az ilyen pitiáner senkik ne tudjanak hatni rá, ha pedig te kezdesz el akciózni hogy szétválaszd őket, csak magad alatt fogod vágni a fát.
2014. febr. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hűűű

Egyrészt jól tetted, az ilyeneket le kell tudni ugatni, és igenis sikra kell szállni ellenük.

Sosem hagyhatod, hogy sértegessenek, megalázzanak, ilyet nem engedhetsz meg.

Ez a te részed.

A másik ami szemet szúr, hogy a barátnőd nem véd meg! Az én barátom csak egyszer merné

korcsnak nevezni a feleségemet, azon túl, hogy ott helyben kitépem a szivét, és feltolom neki alulról,

az életben többet nem állok vele szóba.

Feleségem ugyanez. Anyja egyszer szólt be, (megbocsájtható volt, mert még alig találkoztunk, én ne msi csináltam belőle ügyet) de párom leüvöltötte a fejét.

A lánynak kezd megjönni az esze, és értéket keres, amit benned megtalált. Ideje lenne végre meg is védenie azt amit. Mellesleg a barátnők elsősorban a kapcsoaltra szoktak irigyek lenni, a saját felszines életük miatti irigység nagyon kiüt. Elsőre arra gondolnék, hogy 30 felett van már a leghangosabb, egy elúszó élet pánikját hallod a szájából.

De az biztos, hogy a barátnői ellenében elsősorban a barátnőd hangját kéne hallani, ahogy sikitva felvágja az ereiket :) Jogos elvárás, hogy megvédjük a párunkat!

2014. febr. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Undorító hányinger mindegyik nő. A párod különben miért nem állítja le őket, ha valóban annyira te lennél számára a nagy Ő?
2014. febr. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A "kedves"baratnoknek semmi koze ehhez.Ne foglalkozz veluk.Az ilyenek nem baratnok meg ellensegnek is rosszak.
2014. febr. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Milyen ocsmány undorító férgek is tudnak lenni a nők lám lám. :I Megérdemelnének egy szőlőkarót a p-i-csájukba az fix. Sajnos lövésem sincs hogyan lehetne ezt a helyzetet kezelni. A barátnődet nem értem miért nem áll ki érted erőteljesebben. Mi közük hozzá, hogy kivel akar együtt lenni? Jól le kellene többször is teremtenie őket, ha nem jön be akkor pedig megszakítani velük a kapcsolatot. Rohadjanak meg az ilyen bukszák, tényleg csak tömni valóak, de talán még azt sem mert hányingerem támadna közben.
2014. febr. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A lagjobb az, ha te nem találkozol a kedves "barátnőkkel", vagy egyszerűen nem veszed őket észre, ha a közelben vannak (csak köszönj, mert ezzel is mutatod, hogy illedelmes vagy :))

A barátnőd helyében én már rég megszakítottam volna minden kapcsolatot a luvnyákkal, középiskolai ismeretség ide vagy oda...

2014. febr. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, hogy a barátnőd miért tartja a kapcsolatot ezekkel a libákkal, és miért ők a barátnői?

Egy "barátnőm" volt, aki folyamatosan megjegyzést tett a férjemre még a legelején (féltékeny és rosszindulatú volt), hamar megszakadt a kapcsolatunk...

2014. febr. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Oltsd be a csajokat... és lépj le amíg nem késő.
2014. febr. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés alapján úgy gondoltam, biztos még tinik vagytok... aztán tovább olvastam, hogy 27-30 éves nők?! És ennyire gyerekesek????

A barátnődnek kell tetszened, nem a "barátnőinek"! Bár én ezeket nem nevezném barátnak, hiszen nem képesek elfogadni a barátnőd választását, azt hiszik, ők jobban tudják, mi a jó neki (gazdag pasi, aki úgy beszélt vele, mint a kutyával... gratulálok). Még ha meg is van a véleményük, annyira bunkónak azért nem kéne lenni, hogy nyíltan kinevetnek téged. Gondolom, ez nem csak neked esik rosszul, hanem a barátnődnek is.

Szerintem kerüljétek el ezeket a p.csákat olyan messzire, amennyire csak tudjátok... és legyetek boldogok!

2014. febr. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!