Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandóan rosszul érzem...

Plewis93 kérdése:

Állandóan rosszul érzem magam, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Állandóan rosszul érzem magam, alapból ott van a állandó hányinger, fölég evés után ezért is komolyában csak itthon eszem mert utána feküdnöm kell. Másrészről gyakran van koncentráció zavarom, például olvasni próbálok ekkor és állandóan elcsúszom. De ott van, hogy sokat fáj a fejem is (ezzel régen voltam orvosnál de azt mondta, hogy az idegesség) és sokszor csak tényleg rosszul leszek, elgyengülök és fázom. Persze megesik az is, hogy nagyon erős szúró fájdalmat érzek a gyomromban aztán elmúlik(van hogy pár havonta van, hogy heti háromszor)

Igazából nem tudom, hogy mindez már az idegeség e. Persze valamennyi biztos mert nagyon rossz körülmények között élek és napi szinten nincs nyugalmam.

Igazából a legnagyobb baj, hogy már a köznapi és szociális életemet is teljesen megbénítja a dolog, egyszerűen egy sört nem iszok meg a városban egy fárasztó nap után mert még a hasmenéstől is félek. Arról meg ne is beszéljünk, hogy dolgozni se merek pedig régen iskola mellett jártam a tescoba éjszakázni.

Mondjuk picit benne lehet a dologban, hogy jobban figyelek a "jelekre" de távol álljon ettől a hipohondria.

Az orvosakkal az a baj(senkit nem akarok megbántani de ez az általános) ,hogy ha nem fizetek vagy maszekhoz megyek egyszerűen teljes mértékben leszarnak, és nincs pénzem maszekra a helyiek meg hát elintéz max egy vérvétellel azt annyi.

20 éves fiú vagyok.


2014. aug. 23. 20:16
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a hozászolásokat, az étkezéssel kapcsolatban valószínűleg igazatok is van :) Neki állok, még a héten pedig azért valahogy elmegyek a csodadoktorhoz is.
2014. aug. 26. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!