Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Iskolai vizelés hatalmas...

Iskolai vizelés hatalmas kínszenvedés tud lenni számomra mit lehetne tenni ellene? (Részletek a magyarázatban)

Figyelt kérdés

Ez számomra egy kín.11.es fiú vagyok egy nap 6-7 órám is van. Sajnos már a 2.óra után mennem kellene WC-re valamilyen okból, de ez gyakran a napi legnehezebb feladat kategória. Vagy bennt cigiznek, vagy ha nem akkor sem tudok vizelni rendesen mert félek hogy bejön valaki és akkor aztán tényleg nem tudok. Ha hallom hogy jön be valaki akkor vége egy cseppet sem tudok vizelni. Gyakran kényszerülö arra hogy elkéssek az óráról vagy óra közbe kéreckedjek ki (legtöbbször ez bejön, de a tanárok nem mindig fognak kiengedni)


Mit lehet tenni ez ellen? Hogy tudjak vizelni olyan helyen ahol tudom hogy bejöhet valaki, vagy megláthatnak (mert akkor végképp nincs eredmény)?


2010. jan. 16. 22:16
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Menj be a fülkébe, ne a piszoárba pisilj.
2010. jan. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
18%
Túlzásba viszed a parát..neked pelus kell,ha másképp nem megy.rosszabb vagy egy ovisnál,már boccs..
2010. jan. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet lenne, de az iskola fülkék ajtajai rosszak nem lehet becsukni őket. És akkor is megy a para a fejembe.
2010. jan. 16. 22:22
 4/32 anonim ***** válasza:

Reggel otthon nem pisilsz? Akkor talán nem a 2. órában kéne először a suliban pisilned...


A fülkébe menj be, én sem szoktam a piszoárba hugyzani.

2010. jan. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Kérj meg egy barátodat, hogy álljon a fülke behajtott ajtja előtt, és akkor nem megy be senki.
2010. jan. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Ha sokat pisilsz akkor menj orvoshoz, lehet cukorbetegség.
2010. jan. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Amúgy én se tartom ezt a 2.óra utáni dolgot normálisnak - okozhatja ezt valami vese betegség is? Majd utánna kellene néznem...
2010. jan. 16. 22:26
 8/32 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül.. Én is mindig így voltam sosem tudok vizelni nyilvános helyeken. Megoldás : A suliban olyankor menj wc re mikor seki nincs a budin, sőt még a budi közelében sem, hanem nem fog menni.Például amint kicsengetnek rohanj a wc re míg kijönnének. Amúgy ez pszihés probléma velünk, valószínüleg kisebb korodban veled is történt valami amitől nagyon megijedtél vagy hasonló. Nálam családi erőszak az oka. Remélem segíthettem. 20 /F Dsy
2010. jan. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Női wc ha nincs más ! Elnézést a csajoktól !
2010. jan. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Ha semmi más nem segít, akkor próbáld meg drasztikusan visszafogni a folyadékbeviteledet, vagyis ne igyál csak délutántól estig, amikor már hazaértél. Ennyi idő alatt nem száradsz ki, ahhoz legalább 18-20 óra kell folyadék nélkül, hogy elkezdődjenek a kiszáradás tünetei.


Egyébként tényleg lelki oka lehet, próbáld ki talán az agykontrollt.

2010. jan. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!