Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Iskolai vizelés hatalmas...

Iskolai vizelés hatalmas kínszenvedés tud lenni számomra mit lehetne tenni ellene? (Részletek a magyarázatban)

Figyelt kérdés

Ez számomra egy kín.11.es fiú vagyok egy nap 6-7 órám is van. Sajnos már a 2.óra után mennem kellene WC-re valamilyen okból, de ez gyakran a napi legnehezebb feladat kategória. Vagy bennt cigiznek, vagy ha nem akkor sem tudok vizelni rendesen mert félek hogy bejön valaki és akkor aztán tényleg nem tudok. Ha hallom hogy jön be valaki akkor vége egy cseppet sem tudok vizelni. Gyakran kényszerülö arra hogy elkéssek az óráról vagy óra közbe kéreckedjek ki (legtöbbször ez bejön, de a tanárok nem mindig fognak kiengedni)


Mit lehet tenni ez ellen? Hogy tudjak vizelni olyan helyen ahol tudom hogy bejöhet valaki, vagy megláthatnak (mert akkor végképp nincs eredmény)?


2010. jan. 16. 22:16
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek veled.

De tudod, hogy találj meg, ha beszélni akarsz velem fórumon kívül... (jobbra lent)


EE

2010. jan. 24. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
húú, na ilyenkor örülök hogy lány vagyok! Bár nekünk se zárnak semennyire se a wc ajtók. Én is pisilek reggel, és nekem is mindig a 2. óra után kell elmenni wcre, szerintem ez nem baj.
2010. aug. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!