Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy lehet leküzdeni a társas...

Hogy lehet leküzdeni a társas magányt?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatban élek, van egy okos, szép kislányunk.A párom nagyon sokat dolgozik, általában éjszakás!

Én pedig iszonyú magányos vagyok!Nappal a gyerek oviban, én dolgozom, a párom alszik!Mikor itthon vagyok akkor ön a ház takarítása, ételfőzés, stb, és ön az este természetesen egyedül, vagyis kettesben a lányommal!Szóval soha nem vagyok igazán egyedül, mégis egyedül érzem magam!Néha úgy érzem bekattanok , mert hiányzik a harmónia, a ó kis beszélgetések.MAGÁNYOS vagyok!Másnak is ilyen az élete?,A pénz a legfontosabb?Sokszor még a családnál is??


2010. jan. 19. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Kéne neked valaki, akivel tudsz dumálni, egy szomszéd, egy barátnő, vagy akár MSN-en barátok, mindjárt nem éresznéd magad egyedül. De ez a gyakorikérdések sem rosz, mert itt végülis dumálhatsz mindenről. Felteszel kérdéseket, válaszolsz mások kérdéseire, és máris nem vagy egyedül.
2010. jan. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos pénz a mai világban nagyon fontos és az emberek halálra dolgozzák magukat a megélhetésért. Igen, sajnos ez sokszor a család rovására megy! Egyébként nálunk is ez a helyzet, én is éppen így érzem magam. Nem vagyok egyedül, de mégis. Talán jobban egyedül érzem magam, mintha tényleg egyedül lennék. Nem is tudom mit lehetne tenni. Az én párom is hazajön és a fáradtságtól csak bambul ki a fejéből. Néha kicsit fel tudom rázni, de inkább nem. Ez a rohadt világ teszi ezt velünk, ezért olyan sok a depressziós ember! Hát sajnos segíteni nem tudtam, de hát mit is tehetnénk egy fáradt férjjel? (igaz mi is azok vagyunk...) Hátha érkezik valami hasznos válasz, engem is érdekelne más mit kezd ezzel a helyzettel?!
2010. jan. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Látom nem vagyok egyedül a problémámmal!És igen elég sokat vagyok ezen az oldalon, megpróbálok segíteni akinek tudok!

De azért igazából az érintés hiányozna.

2010. jan. 19. 21:21
 4/4 anonim ***** válasza:

sztem meg!

én is egyedül vagyok,de van egy kutyám,aztán azzal foglalkozok,neked is kéne egy kutya!

2010. jan. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!