Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mennyire normális az, hogy az...

Mennyire normális az, hogy az elmúlt ~2 hétben alig van étvágyam és akkor kapok észbe, amikor már a rosszullét határán vagyok?

Figyelt kérdés

Ha hétvégén főzök, akkor eltelek az illatával, nem is kívánok enni belőle, vagy ha hétközben hozom az ebédet, annyival 'beérem', hogy elmosom az edényeket és átpakolom egy lábasba meg egy másik tálba az ételt. Ezután nem nagyon van ingerem enni.


Délelőttönként nem nagyon tudok enni, csak egy rudit, vagy egy joghurtot, szóval ilyesmiket kapok be. Ebédelni nem sokszor van 'ingerem'. De úgy vagyok vele, hogy muszáj valamit 'lenyomni a torkomon', mert egész nap nem fogom bírni étel nélkül. Nem mellesleg egyáltalán nem vagyok nagy étkű (pedig, ha meglátnátok, nem ezt gondolnátok). Gyerek tányérokból eszek, de azokat sem szoktam tele rakni, mert nem bírnám megenni.


Mostanság ha eszek, nagyon sokszor úgy érzem, hogy fáj a gyomrom, olyan kemény, mintha követ ettem volna. Pedig egyáltalán nem eszem magam sose degeszre.


Tegnap is 17:14-kor kaptam észbe, hogy még nem ettem az nap, mert takarítás közben megszédültem, fájt a fejem.


Mit tudok tenni?


20l



2014. szept. 19. 13:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Annyit tudsz tenni, hogy elsétálsz a háziorvoshoz, ezt ki kell vizsgálni, főleg ha fáj a gyomrod és kőkeménynek érzed a hasad.
2014. szept. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!