Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egyedül vagyok a problémámmal?

Egyedül vagyok a problémámmal?

Figyelt kérdés
Étvágyjavító kéne, de szó szerint. Előfordul, hogy érzem, hogy éhes vagyok, de semmi sem esik jól. Nyilván eszek, de emiatt az étvágytalanság miatt csak keveset tudok egyszerre (na meg amúgy is kicsi a gyomrom szerintem) és így 3 óránként muszáj tömnöm magam, mert mindig megéhezem. De sose esik jól semmi:( Van erre valami megoldás?
2014. szept. 27. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Valami miatt nem esik jol a kaja,talan tul stresszes vagy?Nekem van ilyen olyankor,semmit nem kivanok,semmi em esik jol.
2014. szept. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem mondanám. pl mikor terhes voltam a lányommal is ez volt végig a 9 hónap alatt. pedig még azt se lehet mondani, hogy a rosszullétek miatt, mert azok egyáltalán nem voltak...
2014. szept. 27. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!