Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 35 felett szokjam meg hogy...

35 felett szokjam meg hogy fejfájással, hányingerrel ébredek és csak du-ra múlik el a reggeli fáradtság? Vagy mi ezeknek az oka?

Figyelt kérdés
2014. szept. 29. 08:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha fejfájással és hányigerrel ébredsz, akkor ki kell vizsgáltatni az okát, menj el a háziorvoshoz.
2014. szept. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Menj orvoshoz ki kell deríteni az állandó fejfájás okát!

Jobbulást!

2014. szept. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze a korodhoz, valami bajod van. Orvoshoz kell menni.
2014. szept. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

hát tuti nincs bajom.

nem vagyok megfázva sem, soha nem is vagyok beteg.


arra gondoltam, lehet mert későn fekszem le és nem lennék esetleg kialudva, de eszembe jutott anno akkor sem éreztem ilyet, ha napokig buliztunk


vagy nem ilyen az "öregség"?

2014. szept. 29. 08:44
 5/15 A kérdező kommentje:

olvastam olyanokat hogy sokan érzik hogy már nem húszévesek, nem úgy bírják.


de akkor ez miben nyilvánul meg?

2014. szept. 29. 08:46
 6/15 anonim ***** válasza:
Próbáld a pszichiátert.
2014. szept. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 ritmikus_csimpifon válasza:
Most 39 éves vagyok és én is éreztem kb. 30-33 éves koromtól kezdve hasonlót. Fáradtabb voltam, reggel olyan fura szédelgéssel keltem fel, amit semmi nem indokolt. Nem éreztem magam betegnek és nem is voltam, csak valahogy nem volt a régi a közérzetem. Ami segített: rájöttem, hogy igen kevés folyadékot iszok. Most már odafigyelek erre, legalább 2 liter vizet mindennap megiszok és a reggelt is úgy kezdem, hogy iszok egy pohár vizet felkeléskor. A másik: nekem a munkám és a családom miatt nem volt elég időm a testmozgásra. Ezt úgy oldottam meg, hogy biciklivel járok a munkahelyemre is, ami naponta 7-7, azaz összesen 14km. De ezt szerintem másféle mozgással is ki lehet váltani. Nagyon jót tett nekem, sokkal frissebb vagyok szellemileg és fizikailag is.
2014. szept. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy nem érzed magad betegnek, lehet, hogy mondjuk hormonális, vagy hasonló gondjaid vannak, egy kivizsgálást, de minimum a háziorvos meglátogatását megéri. Amúgy meg amit előttem írtak, a sok ivás és testmozgás ha nincsenek panaszaid is haszonos, ezekre érdemes odafigyelni.
2014. szept. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Divatos pár éve a ; igyál sok vizet szlogen.

Én akkor iszom,ha szomjas vagyok,s akkor eszem,ha éhes vagyok.Régen is így éltek az emberek.

Lehet,nincs elegendő só a szervezetedben,attól lehet fejfájás és gyengeség is.Jól sózd meg az ételeidet:főtt tojást/krumplit,pirítóst,paradicsomot,paprikát,hagymát,stb..Teljesen veszélytelen,hiszen a só élet,erő,egészség!De mielőtt elkezdesz jól sózni,feltétlen nézd meg ezt a videót,és olvasd el ezt a cikket!

https://www.youtube.com/watch?v=utnM-xaZYe4

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=gw3Ml_pq8kY

A városomban ahol lakom,van szerencsére 1 patika ahol még lehet kapni mérgezetlen konyhasót,de ha egyszer itt sem kapnék,akkor a tisztaso.hu oldalól rendelnék.

2014. szept. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

köszi a tanácsokat, próbálom az egészséges életmódot felvenni, hátha segít

egyelőre az jött be, hogy minél maharabb elinduljak itthonról(hétvégén is), mert kint rá vagyok kényszerülve, hogy friss legyek, ne nyavajogjak, mert különben egész nap itthon sündörögnék félkómában, de amikor jön az este, jön az erőm, akkorra frissülök fel végre; és azért így leélni még x évet, vagy még rosszabbul, azt nem akarom.

2014. szept. 30. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!