Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom, nem számít a nappali...

Tudom, nem számít a nappali hő, de olyan egyértelműen hőemelkedés érzésem volt, h megmértem:37,3+gyomorégés, idegesség nemvárt előtti nap. Lehet baba?

Figyelt kérdés
annyira jó volna tapasztalatokat hallani tőletek, akinek voltak ilyen jelei, h mi lett. légyszi írjatok, itt eszem a kefét, ez a gyomorégés nekem tök új, meg a cicik sem feszólnek mint szoktak, néha nyilall a derekam jobb oldalt, meg kaparászik a méhemben és tiszta ideg vagyok. reggel csak 36,8volt a hőm, afölé még sose ment, mondjuk terhes se voltam eddig, sajnos.

#terhesség #fáradtság #gyomorégés #idegesség #délutáni hő #reggeli hő 36 #ingerlékenység terhesség #nemvárt előtti napon
2014. jan. 16. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes.
2014. jan. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
értem. és szerinted miért nem? te voltál már? miket éreztél? vagy hasonló tüneteid szoktak lenni mensi előtt?
2014. jan. 16. 17:33
 3/7 anonim ***** válasza:

A tüneteid akármitől lehetnek...

Majd pár nap múlva, ha tényleg nem jön meg, akkor tesztelj.

Amúgy mi kaparászik a méhedben? Ezt nem tudom hová tenni.

2014. jan. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igazad van, tudom én, h legvalószínűbb a bebeszélés, de azért szívesen venném, ha írnának olyanok, akik esetleg már tapasztaltak hasonlókat és ez mit jelentett náluk, akkor nem lenne ilyen nehéz kivárni a fejleményeket. a kaparászás tűnt a legtalálóbb kifejezésnek arra az érzésbe, amit a méhemben érzek. nem szúr,nem fáj, hanem mintha egy "kisegér" kapirgálná belülről. nyilván nincs bent kisegér, de nem tudom ennél jobban leírni ezt az érzést. mondjuk akkor inkább enyhén szúrkál.
2014. jan. 16. 17:48
 5/7 anonim ***** válasza:

nyugi!!! ma már másodjára olvasom kérdésedet.

Miért nem tesztelsz??????

2014. jan. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

3 kérdésed volt ma délután. Jók a tüneteid, bíztatóak.

Reggel tesztelj már egyet!!!!

Ha ennyire rágörcsölsz tuti nem fog jönni.

ne légy ideges. tudom mondani könnyű..

2014. jan. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát igazatok van, vszleg a hormonjaim írálknak ki ennyi kérdést, hátha jön válasz.ok igyexem lenyugodni,és köszi a megnyugtató kommenteket!
2014. jan. 16. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!