Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » S. O. S szerintem túlettem...

S. O. S szerintem túlettem magam, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egész nap ettem...rántott karfiolt, rántott húst, ami ugye elég olajos volt..de jól esett így kb óránként ettem belőle. Utoljára csak délután 6kor ettem de azóta nem érzem jól magam, karfiolos ízűt büfizek, hányingerem van...ettem már 1 almát, iszom a szódavizet de nem sokat ér...mi lesz velem, ugy félek...aludni kéne de így nem lehet, le se merek feküdni mert tuti visszajön..
2014. okt. 11. 23:12
 1/6 hosszúhajú ***** válasza:
100%

ne félj, ez a tested természetes reakciója. jól működsz. szódabikarbóna is mehet vízbe. renny vagy mallox tabletta.

elronthattad a gyomrod, de ez nem tart örökké!

hányingerre dedalon

nincs baj, még a babákkal is előfordul ha össze- vissza adnak nekik mindent.

ha meg nem volt okés a kaja, akkor is majd lenyugszik a gyomrod, most kb azt közli veled, hogy légyszi máskor ne csinálj ilyet.

ha meg visszajön, hát visszajön. sokkal könnyebb lesz utána. ha a kaja már nem volt jó, akkor is kimegy belőled, vagy itt-vagy ott, aztán minden helyreáll, addig szar míg bent van.

2014. okt. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, abba reménykedek h a szódavíz helyre rak, általában ez be szokott válni, nagyon remélem hogy nem jön ki mert rettegek a hányástól...az meg hogy rossz volt az kizárt, mert friss volt...hát majdcsak jobb lesz valamikorra hajnalra.. :(
2014. okt. 11. 23:33
 3/6 hosszúhajú ***** válasza:
100%

én is mindig féltem a hányástól. de utána mégis jobb, mert kimegy. ahogy végigmegy a beleken meg mindenen, ahhoz kell egy kis idő. igen szépen igyál lassanként, ne hirtelen, és pihenj le. legyél türelmes, mert végigmegy az egész tápcsatornán.

holnap megírhatod hogy vagy, most ne mozogj nagyon.

2014. okt. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem próbálj meg legalább lefeküdni, az segíthet a gyomrodon, mert fekve kevésbé feszül. Széken vagy fotelben, főleg, ha görnyedsz, összenyomódik kicsit.


Valószínű nem fogsz hányni, ne aggódj. Próbálj minél jobban ellazulni, hogy a sok büfögés kijöhessen, utána jobb lesz sokkal. A gyógyszerek is segíthetnek, amiket az első válaszoló javasolt.

2014. okt. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 hosszúhajú ***** válasza:
ja és azt hallottam, hogy balra kell feküdni baloldaladra. próbáld ki
2014. okt. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Keshegynyi szodabikarbonat oldj fel egy pohar vizben, idd meg es dolj le. Hamarosan jobban leszel, kb fel ora.
2014. okt. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!