Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehetséges hogy pánikbeteg...

Lehetséges hogy pánikbeteg lett? Meddig kell gyógyszert szednie vajon?

Figyelt kérdés

Férjemet mióta csak ismerem (7 éve) azóta köhécsel. Nem mindig, időnként. Aztán tavaly már odáig fajult ez a köhögés, hogy rávettem, menjen el tüdőgyógyászhoz, mert valami nincs rendben. Az ég világon semmit nem találtak, vérképe tökéletes, Ekg-t is csináltak, semmi szervi elváltozás nincs. A tüdőgyógyász doktornő csak felírt savlekötőt, meg ilyen olyan gyógyszereket, mert szerinte allergia. Állandó gombócot érez a torkában, időnként fáj a háta, aztán elkezd köhögni.

Én már arra is gondoltam, hogy talán pszichés eredetű lehet. Ma reggel viszont úgy ébredt, hogy zsibbadt mindene, a szája, a karjai, szédült, hányingere volt,nem tudott nyelni. Nagyon megijedtünk. Bevittem az ügyeletre, az orvos úgy gondolta, hogy idegi alapon van, nyugtatót írt fel. Bevette, lenyugodott, semmi baja, megszűnt a gombóc. Akkor most eltalálta az orvos és tényleg idegi? Lehetséges hogy pánikbeteg lett? A férjem szülei évek óta betegek, hol az egyikkel, hol a másikkal rohantunk mindig a kórházba, majd anyósom tavaly karácsonykor elment. Közben mi költöztünk, született két gyermekünk, rengeteg meló, kevés pihenés, gondolom ez mind mind rásegíthetett.


2014. okt. 19. 14:41
 1/1 anonim válasza:
nekem is hasonlo a bajom de én belátom. túlparázom ennyi... zsibbadás ilyen - olyan fájás. gombóc a torokba nehezen kapok levegőt ... 1 haverom mellémjön megfogja a vállam lassan veszek levegőt és el is múlik .. megnyugtatom magam ennyi.
2016. márc. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!