Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pánikbeteg anyukák, hogy...

Pánikbeteg anyukák, hogy bírtátok leküzdeni a rosszulléteket, szoptatás alatt? Szedtetek valami gyógyszert? Körzeti vagy pszichiáter írta fel?

Figyelt kérdés
2012. márc. 26. 16:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Huu, hat en szopi alatt sosem lettem rosszul. :-) ahogy terhes lettem, abba is hagytam minden gyogyszert. Nekem szopi utan kezdett ismet romlani, ahogy a hormonok is kezdtek visszaallni.
2012. márc. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

16 hónapig vitték az anyatejet a gyűjtőbe havi 30 litert ettől totál kilészültem le is fogytam 20 kg-ot.Folyamatos hányigerem van már 1 éve.Akkor nem jött ki csak utánna pár hónapra rá.Szedtem antidepresszáns szert 2 hónapig,mert utánna jól lettem s abbahagytam,mert nagyon fülzúgást kaptam)ami a mai napig nem múlt el,pedig már 5 hónapja nem szedem) s visszajött az anyatejem,amit áprilisba elapasztottak gyógyszerrel.Az állapotom továbbra is olyan nem gyógyultam ki,pedig szednem kéne a gyógyszert,de valamiért nem merem szedni.

Frontint s Rexetint szedtem egyébként.

Szoptatás alatt ilyen szereket nem lehet szedni.Vagy ha már annyira elviselhetetlen,akkor viszont abba kell hagyd aoptatást.

Nekem pszicháter írta(írja) fel a gyógyszert.Magánorvoshoz járok 1 hónapba 1-szer.Jelenleg Neuroptimot szedek November óta s a Magne B6-ot.Azt viszont te is szedheted!

A Neuroptim gyógynövényes szer szorongásra,pánikbetegségre való.A Magne B6-ot meg mindenki szedheti.Viszont a Neuroptim elég drága 4500 ft körül mozog.

Szerintem,ha tényleg rosszul vagy hagy fel a szoptatással nem ér annyit s vegyél be néha egy fél frontint a 0,25-ből.


Jobbulást!


4 gyerkőc anyukája

2012. márc. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Hát mostanában egyre inkább rosszul vagyok,szerintem nem csak pánik rohamaim vannak,hanem depresszió is.:-( Eddig a hova tablettát próbáltam,de az nem ért semmit.Ráadásul attól,hogy miattam nem fogom tudni szoptatni a babám aki 3hónapos,még levertebb vagyok.:-( Pszichiáterhez pedig 1hónap múlvára kaptam időpontot,de addig nem tudom,hogy bírom ki.
2012. márc. 30. 08:30
 4/16 anonim ***** válasza:

Addig is menj el a háziorcosodhoz ő majd ad nyugtatót.

Én,mint íram a frontint szedtem a 0,25 a leggyengébb s abból is csak felet.Teljesen jól leszel tőle egésznap s nem álmosít el csak nem érzed azt a rossz szorongást,depressziót.

Esetleg elmehetsz maszekhoz s ott előbb fogadnak akár már másnap.Én fél órára fizeek 4000 ft-ot.Csak beszélgetünk s felírja a gyógyszereket.

Ez tényleg nagyon borzalmas én márcsak tudom!Egyébként az antidepresszáns szer mellé szedni kell egy-két hétig a nyugtatót s utánna elhagyhatod.1 hét szedés után már érzed,hogy sokkal-de sokkal jobban vagy.Semmi rosszra nem gondolsz s jókedvre derít.Ha jön a jóidő próbáljatok a kicsivel többet lenni a szabadba s a játszótérem.Ot én is kiszoktam kapcsolódni egy kicsit.S vannak még relaxációs hanganyagok,amiket lehet hallgatni.Nekem a pszicháterem adta.Bár nekem nem sok időm van hallgatni 4 gyerek mellett,főleg,hogy a kicsi csak 2 éves.

Bár nekem annyit tanácsolt az orvosom,hogy menjek el egy pár órára dolgozni,mert az jót tesz.

15éve vagyok itthongyesen.Győzerővelkeresema részmunkaidős állásokat,de sajnos sehol semmi.

Eszembe jutott,hogy a citromfű tea és az orbáncfű tea nyugtat s azt viszont ihatsz is!!!!!!



4 gyerkőc anyukája


4 gyerkőc anyukája

2012. márc. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Egy hasonló szülés utáni kismama kérdezett a múltkor!

Csatolom hátha segít!


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..

2012. márc. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Louise L. Hay- Éld az életed!


Vedd meg,töltsd le vagy kölcsönözd ki és csináld!Ez rendbe fog hozni!Jobbulást!

2012. márc. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm!Hát igen,4gyerekkel van dolgod otthon,nem csoda ha kilesz az ember idegileg...:-(

Nekem állandóan olyan érzésem van mintha kótyagos lenne a fejem.Nem tudom más is érzett-e ilyet.És amikor érzek a torkomban egy-két szívdobbanást ami olyan összeszorulás szerű,akkor aztán rám tőr a halálfélelem.:-( Állandóan arra tudok csak gondolni valami baja van a szívemnek,és máshogy dobban amikor érzem,és tuti meghalok.:-(

2012. márc. 31. 12:59
 8/16 anonim ***** válasza:
Hogy vagy?Jobban vagy?
2012. ápr. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszi a kérdést,most már jobban.Felhívtam a védőnőnket,és ő kisírt nekem mindjárt aznapra egy időpontot.Még el is jött velem.:-) Kaptam gyógyszert,de csak akkor kell kezdenem szedni,ha rosszabul érezném továbbra is magam.Egyébként szoptatás mellett is szedhető.A védőnő kért még nekem segítséget az otthon segítünk alapítványtól,hetente egyszer jön majd valaki aki segít a gyerekekkel kimozdulni,stb.
2012. ápr. 4. 12:15
 10/16 anonim ***** válasza:

Örülök,hogy jobban vagy!S milyen rendes védőnőd van,hát le a kalappal előtte.Ez tényleg segítőkész és a munkájának él.

Fiatal vagy idősebb?S még seítséget is intézett neked.

Ez nagyon szuper.Ritkán olvasok ilyen sorokat.

Semmi segítséged nincs egyébként a baba mellett?Anyukád vagy anyósod?Az első babával eleinte mindenkinek nehéz,de hidd el hamar belerázódsz.


4 gyerkőc anyukája

2012. ápr. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!