Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama, aki...

Van itt olyan kismama, aki pánikbeteg és milyen gyógyszert szed a betegségére?

Figyelt kérdés
2009. dec. 6. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt én is szeretnm tudni!Mert sajnos ma én se vagyok valami fényesen!Egész du rosszul vagyok és azt hiszem azért mert meghalok miközben tudom hogy ez evvel jár!9 hetes vagyok!Valerianat szedtem mert a frontintól még rosszabb volt a helyzet de amióta babás vagyok semmit nem szedek!Te szedsz valamit?Neked hogy jön ki a pánik betegség?
2009. dec. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még nem tudom,hogy terhes vagyok-e, de már 9 napja késik, csütörtökön teszteltem és negatív volt. Nagyon beparáztam, hogy a babának okozhat problémát a frontin, tehát ma elhatároztam, bármi történik nem veszek be gyógyszert. Nálam a tünetek széles skálán mozognak, a láb zsibbadástól a mellkasszorításon át a majdnem ájulásig. Ma szereztem relax zenét ez délután jó volt,oldta a feszültségemet, holnaptól meg jógára megyek.Meg a pszichológusomban nagyon bízok.Röviden ennyi.
2009. dec. 6. 17:32
 3/7 A kérdező kommentje:
Neked, milyen tüneteid vannak és mióta vagy pánikbeteg?
2009. dec. 6. 17:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok!1 éve jött ki teljesen !Láb,kéz zsibbadás.ájulás érzés ,mellkasi szorító érzés.Bal oldalon a szívem felé az állandó nyillalás,halálfélelem hogy most halok meg,nekem van még egy kisfiam 2 és fél éves!Meg az állandó rossz érzés hogy valami lesz a fiammal vagy a párommal!Nagyon rossz!Próbálok másra figyelni de nem nagyon megy!Na meg a hirtelen olyan erős szívdobogás ami a kis lábujjamtól a fejem bubjáig lüktet!Leírhatatlan nagyon rossz!Meg amikor fekszek ilyen zuhano érzés!Nem tudom leírni!Neked miota van ez?És még tesztet nem csináltál?Ha gondolod privibe beszélgethetünk!Szia
2009. dec. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van/volt pánikbetegségem. Még a terhesség előtt sikerült elhagyni a gyógyszereket, és egész sokáig nem is jött elő. Most vagyok 35 hetes, pár hete vannak ismét tüneteim, de tűrhető. Nekem nagyon sokat javított a terhesség a dolgon! Remélem nektek is így lesz!!!
2009. dec. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Sajnos enis ugyanebben a hajoban vagyok, es rettenetes halalfelelmem van. Probalok kuzdeni ellene, mert a doki azt mondta hogy terhesseg elott kellett volna kezelni, most mar nem tudnak olyan gyogyszereket adni, igy teazgatok es probalok valtoztatni a gondolkodasmodomon. Nem mindig megy es akkor hihetetlenul rosszul vagyok, es akkor eszembe jut, hogy ez nem jo a babanak es akkor meg rosszabb, es kihagy a szivveresem, es igy tovabb...

En ugy erzem hogy a citromfu tea (nem orvos javasolta) es a MgB6 segit (ezt mar igen)

2009. dec. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én gyógyszerek mellett estem teherbe, aztán másfél hát alatt elvette az összes gyógyszert az orvosom(5 hetes voltam akkor), viszont a héten(14 hetesen) olyan erősen rámtörtek a pánikrohamok, hogy 2 éjjelhívtuk az ügyeletet akik nem jöttek ki, mert nem adhattak nyugtató injekciót és mondták, hogy menjünk be a nőgyógyászati ügyeletre. Bementünk, de ott meg azt mondták, hogy csak azt tudják megnézni, hogy minden rendben van-e a babákkal.Minden renden is van, de mondták, hogy keressem fel a pszichiáteremet és majd ő ír fel olyan gyógyszert ami mellett ki lehet hordani a piciket. Másnap bementünk és írtak fel Seduxent, mert ezt szokták írni az ilyen betegeknek. Még aznap éjjel is remegtem(hajnalban szünt meg) és csak másnapra lett jobb, mert akkor már "csak" egyszer jött elő éjjel, aztán aludtam tovább.Azt mondták, hogy most a hirtelen gyógyszertől is lehet a remegés, de el fog múlni. A legrosszabb az volt az egészben, hogy addig semmilyen panaszom nem volt és csak jött, mint derült égből a villámcsapás és azt hittem ott pusztulok el. Nektek ne így legyen!Sajnos én sem gondoltam, hogy olyan tünetmentesség után visszajöhet, de sajnos igen.Rohadt 1 alattomos betegség ez.:(
2009. dec. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!