Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon keveset aludtam, és...

Nagyon keveset aludtam, és hányingerem van. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ha nem alszom eleget, mindig így érzem magam, de sose tudok tenni ellene. Van ötletetek? Ha eszem, vagy iszom valamit, még rosszabb a dolog :S
2010. jan. 25. 05:50
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Én ha nem tudok aludni akkor jár az agyam gonolkozom minden hülyeségen. Stresszelsz !! Majd ha elalszok és reggel felkelek akkor is jóval elöbb mert nem tudok aludni elfog a hányinger reggelizni ilyenkor nem is tudok :S Szerintem ne idegeskedj annyit magadnak ártasz vele, Ugye jól gondolom hogy a stressz ?
2010. jan. 25. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Hát az tény, hogy nem vagyok a legjobb lelkiállapotban. Tudok valamit csinálni, hogy ne legyek egész nap olyan, mint egy ideges zombi?
2010. jan. 25. 06:30
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
hallgass zenét vagy kapcsolodj ki:) Tudom most kezdődik a hét de ha van rá időd akkor egész nyugodtan:)
2010. jan. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%
Muszáj kialudnod magad. A kialvatlanság mindenkinél ilyen tünetekkel jár, hosszú távon pedig nagyon ártalmas.
2010. jan. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!