Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 36 héten vagyok, reggel...

A 36 héten vagyok, reggel nagyon szédültem és hányingerem is volt. Aludtam kicsit, de a közérzetem továbbra is szörnyű. A hasam nem fáj, a babám mozog.Mitől lehet ez a furcsa érzés?

Figyelt kérdés
2008. nov. 4. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!!!Ez a hormon változás is okozhatja ,nekem is volt ilyen .De ha aggodsz hívd fel az orvost!!!Még nekem is szokot néha lenni .ÜDV:40 hetes kismama!!!
2008. nov. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is 36.-heteske vagyok és nekem is volt.Nekem reggeli után.És elég sűrűn.Kevesebbet reggelizem és így el is múltak a rosszúllétek.
2008. nov. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, felhívtam holnap megyek hozzá, addig meg pihenek. Furcsa, mert eddig semmi ilyen problémám nem volt.
2008. nov. 4. 11:18
 4/7 A kérdező kommentje:
Én eddig enni sem tudtam, most ettem egy banánt, de nem lettem jobban.
2008. nov. 4. 11:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia!!!Én az első válaszolo vagyok.Én nekem is voltak ilyen problémájim és említettem az orvosnak azt mondta hogy a baba nyom olyan ideget ami ez váltja ki, nemtudom végülis mi ez meg kell kérdezni az orvosodat.
2008. nov. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a 37. hétben vagyok és jó egy hete voltak hasonló tüneteim. A hangulatom borzasztó volt, menni alig bírtam, olyan gyenge voltam, enni sem tudtam, viszont ha mégis megtettem, akkor kihánytam. És alapvetően szerencsétlennek éreztem magam. Én akkor jól beparáztam, hogy már biztosan szülni fogok, gyorsan összepakoltam a kórházi csomagomat, amit már hetek óta terveztem, de nem volt rá szükségem. Két nap múlva már jobb lett a helyzet és még egyben vagyunk!
2008. nov. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Én is beparáztam kicsit. A kórházi csomagomat meg összepakoltam már, így az megvan, de még várnék a kiírt időpontig.

üdv

2008. nov. 4. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!