Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi okozhatja a krónikus...

Mi okozhatja a krónikus álmatlanságomat? És kihez kellene fordulnom ezzel a problémával?

Figyelt kérdés
20éves vagyok egyetemista...és nagyon rosszul alszok az este folyamán többször felkelek, gyakran vannak rémálmaim, ezért nehezen alszok el...valahogyan nem tudok mélyen aludni, ezért karikás a szemem és állandóan fáradt az agyam...
2010. jan. 25. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz mehetsz, de először próbálj meg gyógynövényes nyugtatókat szedni, mint pl. macskagyökér, komló, citromfű, levendula. Nekem a Nervenpflege tabletta vált be.
2010. jan. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ilyennel engem a korházba befektettek,és ott vizsgálgattak 3 napon át:SJa,és elkültek pszichológushoz.
2010. jan. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a gyógyteákkal próbálkoztam:) és egyébként is nagyon szeretem őket, de sajnos nem használtak 1-2éjszakám nyugotabb volt, de utána előlről kezdődött
2010. jan. 27. 23:34
 4/4 P.Vik válasza:
mennyi energia italt iszol??meg kávét??
2010. ápr. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!