Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem tudok soha aludni,...

Miért nem tudok soha aludni, ha telihold van?

Figyelt kérdés
Nem a fénye miatt, általában véletlenül derül ki hogy az van, mikor nem tudok aludni!
2010. jan. 27. 08:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor telihold van, akkor a Hold, a Föld és a Nap egy vomnalban állnak, igy különösen erös a Földre gyakorolt vonzás, emiatt az ár-apály is erösebb, ami viszont infrahangokat gerjeszt. Ezek az infrahangok az emberei zservezetre is hatnak, és az érzékenyebb embereknél álmatlanságot, idegfeszültséget okoznak. Persze van, aki nem érzékeny erre, nekik kevesebb vagy semmi bajuk nincs emiatt.
2010. jan. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Én sem tudok,pedig nem süt be a szobámba a hold.
2010. jan. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
82%
en nalam is veletlenul derult ki.Teliholdkor annyira nehez elaludnom,ideges vagyok,forgolodok aztan feladom es inkabb tevezek,es valamikor kora reggel elalszok.persze a sok almatlan ejszakakon a csillagokat neztem;-)es akkor figyeltem meg,majd utana is mindig,hogy az almatlan ejszakakon telihold van.aztan kikereste az interneten,es lam van ilyen,ahogy az elso irja.fura,de sokan vannak igy.
2010. jan. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Szomszédasszonyom szokott panaszkodni, ő például rosszul is érzi magát, azon kívül, hogy nem tud aludni. Valóban létezik az összefüggés.
2010. jan. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
én sem tudok olyankor aludni :S
2010. jan. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
mert vérfarkasok vagytok :D
2010. jan. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Olyan vérfarkasok akik 4 lábbal szaladgálnak a lépcsőházban ;)
2010. jan. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%

sztem

az a magyarázat hogy:

menjetek ki és ordibáljatok,utána jo összevernek,és tudtok majd aludni!!!

2010. jan. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
senki sincs egyedül, múltkor hazaértem éjfélre egy buliból, és reggel hatkor tudtam végre elaludni, addig csak forgolódtam.
2013. jún. 24. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!