Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alvásproblémák! Hogy oldjam meg?

Alvásproblémák! Hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és az utóbbi fél évben (2x költöztünk, előtte nagyon csöndes környezetben éltem végig) nagyon érzékeny lettem a zajokra, reggel minden kisebb zajra felkelek és ilyenkor (hiába aludtam 9 órát) nagyon fáradtnak érzem magam és azt érzem, hogy lüktet a fejem, nagyon hevesen ver a szívem és nem tudtam kialudni magam. Este is minimum 1 óra kell, mire elalszok és reggel ha mondjuk valamiért nagyon korán 5 körül fel kell kellnem akkor szédülök, nagyon rosszul vagyok. Miért van ez? Vagy mit tegyek, hogy ne legyek ilyen érzékeny a zajokra?

2014. nov. 8. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Autogén trénig, relaxáció

füldugesz

nyugtató zene hallgatása

Próbáld meg magadbab átgondolni, van-e valami problémád, ami miatt szorongasz. A költözés, tanulás stb és próbáld a helyére tenni a dolgokat.

Sportolás, ettől korábban elfáradsz és lefekszel.

2014. nov. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Serenitas válasza:
Szerintem ezeknek a problémáknak semmi közük a zajhoz. (Feltételezem, hogy nem légkalapáccsal ütik a falat egész éjszaka.) Szédülés, fáradtság, fejlüktetés? Nem alacsony a vérnyomásod? Ezek tisztára olyan tünetek. Mérd, vagy méresd meg, és kiderül.
2014. nov. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Dede, egyébként alacsony a vérnyomásom sokszor. Viszont tényleg nem túl nyugodtak az éjszakáim..az alsó szomszédaink sokszor egész éjszaka ébren vannak és olyan, mintha bútorokat tologatnának..attól félek, hogy ettől ki fognak készülni az idegeim hosszútávon.
2014. nov. 9. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!