Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet bajom attól, hogy túl...

Lehet bajom attól, hogy túl sokáig tartottam vissza a pisilést?

Figyelt kérdés
Osztálykirándulás volt és busszal utaztunk 2 órát. Este és reggel csomót ittam, de reggel nem tudtam az út előtt elmenni wc-re, bár annyira nem is kellett. De aztán kb. 15 perc út után már igen, fél óra múlva már nagyon-nagyon, és nem álltunk meg.. Muszáj volt kibírnom a 2 órás utat, úgy, hogy előző nap este voltam pisilni utoljára és egy csomó teát ittam. Tényleg majdnem bepisiltem amúgy, még soha életemben nem kellett ennyire. Ha a végén 2 perccel később jutok el a wc-ig, már 100% hogy nem bírtam volna ki. De a lényeg, hogy utána estére, meg másnap meg ma is, ha pisilek, akkor a végén olyan fura érzés, mondhatni fáj vagy csíp.. Meg tegnap nap közben csak úgy fájt a méhem vagy húgyhólyagom körül is vagy nem tudom mi van ott, szóval a hasam alján. És ez most nem tudom, attól van, hogy kínok között sokáig visszatartottam?
2014. nov. 13. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennyi ideig még nem, de volt már hogy elég sokáig visszatartottam a vizeletem és után nekem is fájt a hasam ott lent, de másnapra elmúlt.
2014. nov. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja és azt kihagytam, hogy azóta kb. 2 óránként nagyon kell pisilnem.
2014. nov. 13. 20:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezek a vizeletfertőzés tipikus tünetei. Sokáig visszatartottad, ezért a hólyagodban elszaporodtak a baktériumok. Nem akarok ilyen hülyén fogalmazni, de lényegében "megromlott" pisi a hasadban. Legközelebb ilyet ne csinálj, hogy fél napig visszatartod.
2014. nov. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most meg már viszket is.. :(
2014. nov. 16. 19:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj dokihoz, ha nem akarsz, vegyél Urinzol tablettát.
2014. nov. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*Urzinol, bocs
2014. nov. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!