Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet ez? Tanács vagy...

Mi lehet ez? Tanács vagy tapasztalat?

Figyelt kérdés

Mindig is meg akartam kérdezni ezt laikus emberektől vagy épp a sorstársaimtól.Pánikbeteg vagyok kb másfél éve,de az "állandó" tünetek egy éve jelentkeztek.Szívdobogásérzet jött először,tavaly 2 EKG-m és egy szívultrahangomvolt.Idén már súlyosbodtak a dolgok.Nehézlégzés,mellkasi fájdalom,zsibbadás,gyors pulzus,olyannyira maga alá temetett a dolog hogy ,nem keltem fel még az ágyból sem.Pszichológus,ügyelet,mellkas röntgen,vérvétel..8 EKG-m volt az idén..sok tünet eltűnt,de a szapora pulzus megmaradt.Kb két napja szúró,szorító fájdalom van a mellemben/mellkasomban és felhívtam a mentőket..a mentős tüdőembóliát mondott és átirányított az ügyeletre,akiket persze már ismertem és megnyugtattak.De én nem nyugodtam meg..enyhült,de még mindig fáj és nehezen veszem a levegőt.Tanács?Vagy tapasztalat?


20/N


2014. nov. 19. 00:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!