Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért leszek rögtön rosszul...

Miért leszek rögtön rosszul ahogy kimegyek a hidegbe? Hogyan erősíthetném meg magam?

Figyelt kérdés

Amióta elkezdődött a hideg - lassan kb. 3 hónapja - így van. Köhögök-fulladok, gyengének érzem magam, a fejem fáj - ez a legjellemzőbb. Lázam egyszer sem volt, az orrom sem folyik, mégis ilyen levertnek érzem magam és állandóan köhögök. A torkom mostanában elkezdett fájni. Egyedül a téli-szünetben voltam jól, mert akkor nem mentem sehová. Elküldtek vérvételre, kevés a vörösvértestem, meg valamilyen fehérvérsejtem (most nem tudom fejből), de azt mondták nem vészek. Pár hete multivitamin és ásványianyagok szedése, de úgy látszik semmit nem ér, a sőt azóta gyakran van enyhe hasmenésem is.

Már nagyon idegesít hogy állandóan rosszul vagyok!


2010. jan. 29. 12:07
 1/1 anonim ***** válasza:

minden betegség a táplálkozásra vezethető vissza.miket eszel?mennyit eszel? egyél csirkehúst sokat,mert nagy a fehérjetartalma,halat,rízst,reggelire zabpelyhet,banánt,citromot,a multivitamin jó,de én multi x et javasolnék.

hidd el megerősödsz

2010. jan. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!