Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gyengeség, fáradtság, kimerült...

Gyengeség, fáradtság, kimerültség, izomfájdalom. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Múlthéten elkaptam egy vírust, torokfájás, köhögés, rossz közérzet stb. Hétvégén tudtam csak pihenni, de nem gyógyultam meg rendesen, dolgoznom meg muszáj volt, és tegnap volt szabadnapom, de még rosszabbul éreztem magam mint eddig kb... iszonyat fáradtság tört rám, hiába aludtam 7-8 órát, mintha semmit nem aludtam volna, ismét rossz vagy olyan fura lett a közérzetem, gyengének éreztem magam, a végtagjaim és érzek deperszonalizációt is. Ez mitől lehet? Lehet a vírusfertőzéstől? Vagy megint beteg leszek? (hozzátenném nem vagyok vérszegény sem cukorbeteg, pajzsmirigy problémám sincs, viszont szorongásos és depressziós gondjaim vannak) Mit tehetnék azért hogy hamarabb elmúljon ez? 23/L
2014. nov. 20. 06:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!