Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Belgaz, ajulas, fazas, etvagyt...

Belgaz, ajulas, fazas, etvagytalansag mi lehet, volt mar valaki igy? Kerlek nyugtassatok meg, egy jo emberröl van szo.

Figyelt kérdés
Egy nagyon jo szomszedom,mar egy ideje nem epp jol van.Gyomorproblemai mindig voltak,sok sav,puffadas.Az utolso honapokban,annyirra felgyülemlik a gaz,hogy ez miatt par percre elajul,szerinte a sok gaz nyomja a rekeszizmot es ezert.Különben fazik,ami erdekes a feje.Hiaba mondom menjem orvoshoz,fel,fobiaja van,valami fiatalkori rossz törtenet,ha el is men az orvoshoz,keptelen bemenni,nincs senkije,akivel elmenne,sajnos en sem tudok vele menni,betegseg miatt.Volt valaki ilyen?Mi lehet?Gyomor,maj,bel,esetleg verszegenyseg,leukemia?Nagyon ideges,szeretnem esetleg itt nehany valasszal megnyugtatni,a baratnöm csak a jövö heten jön,tavol lakik ,esetleg ö elmenne vele.Tudom nem vagytok orvosok,de hatha volt valaki igy,es tanacsot tud adni,ezert irtam ki a kerdest.

2014. nov. 21. 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, mindenképp kikell vizsgàltatni, hasonló tünetekkel nàlam IBS-t diagnosztizàltak bàr vastagbéltükrözést nem tudtàk végigcsinàlni. Sok oka lehet. Koràt megkérdezhetem?
2014. nov. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
53
2014. nov. 21. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!