Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Megrázott az áram lehet...

Megrázott az áram lehet bajom? Nyugtassatok meg kérlek!

Figyelt kérdés
A mosogatógép rázott meg az ujjamnál. Először lezsibbadt egy kicsit a kezem, azóta is érzem egy kicsit és belenyilallt az oldalamba, de külső sérülés nem látok. Ha nagyon megütött volna az áram, akkor elájultam volna nem? Egyik ismerősöm azzal ijesztget, hogy az áramütés csendes gyilkos, ezért éjszaka akár a szívem is leállhat. Ugye ez nem igaz? Ügyeletre nem szívesen mennék, egyrészt fáradt vagyok másrészt holnap is dolgoznom kell.

2014. máj. 2. 20:02
1 2
 1/14 anonim válasza:
engem is megcsapott a laptop pár éve, de nem lett bajom
2014. máj. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
hülye vagy, menj ügyeletre!
2014. máj. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Miért is vagyok hülye? Mert nincsen orvosi diplomám vagy ilyen jellegű tapasztalatom?
2014. máj. 2. 20:06
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert zavart okozhat a szívműködésben, ezért van szükség az orvosra.
2014. máj. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Szerintem mielőbb hívj mentőt, vagy ügyeletet! Ez nem játék, orvosnak mindenképp látnia kell! Jobbulást!

2014. máj. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

ehhez nem orvosi diploma kell, hanem józan paraszti ész meg a 5-6-os fizika és biológia órák ismerete.


attól, hogy nem ájultál el és nem látsz külső sérülést belső sérülés még lehet...pláne, hogy még zsibbadt is a kezed és az oldalad is...

2014. máj. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Utolsó! A cikkben, amit elküldtél súlyos áramütésről van szó, ahol, az érintett el is ájult. De én nem ájultam el, csal lezsibbadt a kezem. Most jól rám ijesztettetek!
2014. máj. 2. 20:18
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igaza van az ismerősödnek. Menj be az ügyeletre, akkor is, ha fáradt vagy. Lehet, hogy semmi bajod nem lesz, de lehet is.
2014. máj. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem elég, ha pihenek? Annyira, de annyira nincs kedvem ügyeletre menni. Tuti, hogy kórházba küldenének és ott tartanának 2-3 napig... Egy nagyon fontos munka közepén vagyok, ez most egyáltalán nem fér bele az életembe. De azért köszönöm, hogy írtatok!
2014. máj. 2. 20:29
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az ismerősödnek, ilyenkor 24 órás kórházi megfigyelés a protokoll. Persze lehet mázlid. Nekem is volt egyszer, de akkor még nem tudtam ezt.
2014. máj. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!