Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha extasy hatása alatt vagyok...

KopaszZsotte kérdése:

Ha extasy hatása alatt vagyok és közben alkoholt is fogyasztok, nem érzem hogy berúgnék. A kettő hatóanyagai talán ütik egymást?

Figyelt kérdés
2014. nov. 28. 04:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
vagy lehet hogy az extasy erősebb
2014. nov. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

A drog elnyomja.

De vigyázz, ha annak elmúlik a hatása, az alkohol gyorsan kiüthet.

Inkább vizet vagy üdítőt fogyassz, kerüld az energiaitalt, az még jobban felpörget. Remélem gyorsan kinövöd ezt a korszakodat. Ésszel élj!

2014. nov. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Sose tudhatod,mit vált ki belőled,lehet,hogy a kettő üti egymást,de lehet,hogy te fogsz valakit agyonütni,oszt mehetsz a böribe!Jobb inkább nem foglalkozni ilyen tudatmódosító szerekkel!Az a biztos!
2014. nov. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

Vigyázni kell vele, ahogy mondták, egy ideig semmi bajod nem lesz, de később földhöz csaphat az alkohol, ha többet iszol, mint amennyit az extasy elnyom, vagy elmúlik a hatása.


Egy ideig jó buli egyik-másik, vagy akár a kettő kombója, és sokan csinálják is. Szerintem is jó kipróbálni, szórakozni egy ideig így, akár füvet is megpróbálni, csak figyelj oda, hogy ne ez legyen a normál állapot minden buliban. Remélem épp úgy fogod csinálni, mint én és az összes ismerősöm, akik úgymond kinőtték ezt a kort.

2014. dec. 1. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Lackó81 válasza:
0%
Halgass az előző tanácsadókra szerintem is. Hagyd a pi..ába a drogokat, vedelj inkább!
2014. dec. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
Zacher Gábor kedveli ezt.
2014. dec. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Bognár Etelka ***** válasza:
23%
Én semmi féle tudatmódosítónak nem vagyok barátja! És jó lenne, ha Te sem lennél önmagad ellensége, netán gyilkosa! Azonnal hagyd abba!
2014. dec. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Bognár Etelka, biztos igy fogod meggyőzni. Ezzel max ayt éred el hogy épp azértis használni fogja. Ha már jó tanácsot akarsz adni neki, akkor ne a hiradóból tájékozódj, mikor azt mondod halált okoz és rossz. Ha próbáltad, akkor meg te is voltál abban a kiváncsi helyzetben hogy kiprobáld, akkor meg megint nem teljesen jo a tanácsod... még csak meg sem idokoltad hogy miért gondolod igy? ezt mondta a szomszéd? hogy nem jo?


ha valaki tanácsot akar adni, az nem azt jelenti hogy a saját elképzelését magyarázat nélkül probálja ráerőszakolni a másikra.


A válaszolónak:

Tényleg okozhat gondot, de én is kiprobáltam, jó buli, csak nem jo rajta maradni. Figyelj oda hogy mértékkel csináld, egy ideig nekem is érdekes volt, gyorsan abbahagytam, mert ugy hogy nem használtam ezt, jobban tudtam arra figyelni ami igazán érdekelt, a jövőmre (és nem csak a sulira gondolok).


Én azt ajánlom olvasd el Brian Tracy egyik könyvét, keress egy célt, és nézz motivációs videókat. Én nem azt mondom/erőltetem hogy hagyd abba ezt az életvitelt, de keress egy célt, nézz motivációs videókat és olvass Brian Tracy könyvet (amelyik könyve megtetszik), vagy Napoleon Hill-t.

2014. dec. 4. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
23%

Én nem tapasztalatot írok, hanem véleményt!

Régen történt már. . . . 1998-ban, december elején.

Unokatesóm is foglalkozott ilyen szerekkel, használta is és árúlta is.

Minden tök jó volt egy ideig, aztán egy "szép" bulizós éjszakán kapott 3 golyót.

2-t mellbe, 1-et a fejbe.

Újpestnél a Dunában találták meg.


Azóta lesz@rom, hogy ki mennyi alkoholt vedel

(bár pia nélkül is lehet jó egy buli)

de ha szerekhez nyúl, annak azt kívánom:

Az legyen az utolsó éjszakája!!!!

2014. dec. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

szóval kb egy ember tapasztalatai alapján ítélkezel. Sajnálom hogy így történt, de itt mindenki mondta hogy ésszel, ha kíváncsi próbálja ki, majd áljon le, mert rösszak a következmények.


Egyébként nem mindennel van igy hogy próbáld ki ha kíváncsi vagy, sőt, legtöbb esetben nem ezt mondanám, de ez egy épp olyan helyzet, hogy kipróbálás után még simán abba lehet hagyni, csak oda kell figyelni.

2014. dec. 5. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!