Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha extasy hatása alatt vagyok...

KopaszZsotte kérdése:

Ha extasy hatása alatt vagyok és közben alkoholt is fogyasztok, nem érzem hogy berúgnék. A kettő hatóanyagai talán ütik egymást?

Figyelt kérdés
2014. nov. 28. 04:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Golyót az összes drogfogyasztónak!!!!!!
2014. dec. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

"Golyót az összes drogfogyasztónak!!!!!!"


Te is nagyon értelmes lehetsz.


Általában a drogfogyasztók valami komoly lelki probléma probléma miatt kerülnek olyan helyzetbe, hogy drogozni kezdenek, vagy a társaság veszi rá őket, de akkor meg valószínűleg a szülők hibája (nincs önbizalma hogy nemet mondjon, nincs célja az életben stb, ezt a neveléssel kellene beleprogramozni a gyerekbe, nem elég annyit mondani hogy a drog rossz és kész).

2014. dec. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Istenem, ennyi okoskodó h.lyegyereket!

Akkor felvilágosításképp elmondom a tapasztalataimat, amiket kb 10 éve szereztem, amikor még a kísérletezős korszakomat éltem. Már egyébként füvezni is csak ritkán szoktam, pedig 8 évig napi szinten ment.

Ha ekire vagy speedre, kokóra, magyarul bármilyen élénkítőre iszol, semmi értelme, mert az élénkítők elnyomják a hatását, ráadásul amikor elmúlik a hatása az ekinek, és többet ittál, mint amennyi eki nélkül amúgy is kiütött volna, jó eséllyel szívritmuszavarod lesz, meg majd összeesel, de aludni még ugyanúgy nem tudsz, mert az eki utóhatása is erősebb az alkoholnál, csak ott azért már előjön a pia. Eleve minek iszol rá, azért hogy hátha elrontja a pia az eki hatását?

Ez nem olyan, mint hogy xanaxra ráiszol azt jó lesz...

Én egyszer ittam és ekiztem egyszerre, de annyi elég is volt. 4 sört meg egy lantot kentünk parti előtt, mert úgy volt, hogy nem akarok már exezni többet. Aztán parti közben robbant még egy cigi, és a pia miatt kezdtem roszul lenni, ezért dobtam egy ekit. Az felébresztett.

Aztán még egyet, mikor kezdtem lejönni róla.

Meg közben még két sört ittam, mert jól esett, meg nem gondoltam, hogy baj lehet, de reggel hazafele, mikor már a lejövetel fázisa volt az ekinek, majd összeestem, mire hazaértem, ráadásul otthon nem tudtam aludni még órákig.

Szerencsére bajom nem lett, de ismerős mesélte, hogy ő fél liter vodkát ivott speed közben, és a lejövetelkor észrevette, hogy iszonyat nagyokat és rendszertelenül ver a szíve. Azóta nem csinált ilyen értelmetlenséget. Ráadásul nem is érezte a pia hatását még a lejövőn sem, csak hogy majd meghal a fáradtságtól, de aludni nem tudott. Egyébként ha kokóra iszol többet, mint amennyit amúgy elbírnál, akkor mivel a kokóról hirtelen jössz le, mert annak nincs ilyen undorító hosszú utóhatása, akkor hirtelen úgy megüt az alkohol, hogy detoxba kerülsz.

Nem mintha csináltam volna ilyen h.lyeséget, csak mondták olyanok, akik igen. Szóval nagy felelőtlenség inni ilyenek közben, ráadásul semmi értelme, mert nem érzed a hatását, max elrontja a hangulatát az élénkítőnek, vagy akár belehalsz vagy károsodik a szíved.

Én egyébként már bő 5 éve nem toltam kokót se, meg semmi ilyesmit, csak füvet meg piát, abból nem lehet baj.

Tudod kipróbál az ember ezt azt, mert nyilván ki kell, mert nagyon jó, csak hosszútávon az alkalmi használatnak sincs értelme, ha nem akarsz egyszer agyvérzést kapni vagy szívrohamot, szóval én párszor ekiztem, meg egyszer speed, de az annyira nem jött be, aztán párszor kokain. Attól legalább utána nincs rosszul az ember. Azt egy évig alkalmilag toltam pár hetente, de mivel féltem, hogy rákattanok, meg az egészségemet, inkább a piát részesítettem előnyben alkalmi drognak.

A fű meg persze alap volt minden este vagy néha reggel is, délután is, de már az is csak alkalmi drog nálam így 30 fele járva, mert a 8 évnyi mindennapos használat betett a memóriámnak, és a munkahelyemet meg akartam őrizni, szóval már másfél éve csak havonta egyszer kétszer szívok. Tudod mit próbálj ki?

Szívsz egy lantot, és rásörözöl, az nagyon jó.

Attól nem rosszulsz be, mintha piára füveznél.

Mondjuk az is jó, ha csak egy sört iszol és rászívsz, az még nem árt meg, de szerintem jobb érzés előbb a fű, aztán elkezdeni sörözni.

2015. márc. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Előző vagyok a 14:44 es


Adok egy tanácsot, mert nekem annak idején nehéz volt elszakadnom az ekitől meg a kokótól, hiába csak pár hetente toltam, parti az csak azzal volt jó, ha meg inkább nem partiztam, nehogy megint elcsábuljak, attól még kokózni bármikor lehet, szóval hogy a néha rámtörő vágyról lejöjjek, gondoltam kipróbálom a gombát.

Egy kevés az még jó lesz mindenképp, de csak akkor, ha tényleg csak akkor eszed meg, amikor épp jó kedved van.

Az mindegy, hogy egyedül vagy társaságban. Ha viszont társaságban tolod, akkor fontos, hogy csak akkor, ha a legjobb barátaiddal vagy és épp nincs köztetek nézeteltérés. De akkor is csak úgy, ha ők is tolnak, különben jobb, ha inkább egyedül kimész sétálni pár órát a természetbe. Otthon nem feltétlen lesz jó, mert bármi történhet, és ráparázol meg a bezártság a szobába...

De a természetben, ahol senki nincs, és tudsz a gondolataiddal foglalkozni meg mp3-mon zenét hallgatni, akkor kevés az még tuti jó lesz.

Nagyobb adagot semmiképp, mert hiába stimmel minden, attól már megőrülhetsz. Ez nem narkó, hogy mindenképp jó lesz, hanem ez inkább ilyen filozofálgatós dolog, és ha alapból jól érzed magad, akkor egy kevés még jobb lesz, viszont ha rossz kedven van, az erősödik fel.

Nagy mennyiségnél meg már mindegy, hogy jó kedved van-e, attól bekattanhatsz.

De lényeg, hogy egy kevés az tuti jó lesz, ha odafigyelsz azokra, amiket mondtam, és utána mikor újra önmagad leszel, kicsit olyan, mintha újjászülettél volna.

Örülsz, hogy újra visszatértél a kis életedbe, újra szép a természet, mint gyerekkorodban...

Távolabbról látod utána a dolgokat, és új fejezet kezdődik az életedben. Nekem pl. utána egy hétig nem volt kedvem füvezni, pedig rajta voltam akkoriban rendesen.

A kokó meg már csak egy lezárt fejezet volt az életemben, már sose kísértett meg többé. Nem hiányzott néha sem.

Viszont a fű meg a pia azért visszatért:)

A fűre vissza is szoktam egy hét után, de mint említettem, már csak ritkán tolom, mert nyomós okom van rá.

2015. márc. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Még annyit megemlítenék, hogy az lsd-t is próbáltam, persze csak egy felet. Az nekem annyira nem jött be, mert attól nem tudtam gondolkozni, hanem inkább összevissza ugrált a figyelmem egyik gondolatmenetre a másikról, mielőtt a végére értem volna, szóval kb. csak ilyen kavalkád volt a fejemben, és nem is a gondolatokkal foglalkoztam, hanem néztem, ahogy torzul a táj, meg csak sétáltam a természetben, mint egy félőrült, és vártam, hogy végetérjen. Ha csak egy órás lenne a hatása, még érdekes lenne néha, de nekem ez nagyon nem jött be.

Viszont a gomba az sokkal lájtosabb, persze ha csak keveset tolsz, és fele annyi ideig tart a hatása.

A legjobb, ha szerzel egy barátnőt, és kettesben sétáltok egyet a természetben. Egy gombát megesztek ketten, az akkor biztos, hogy nagyon jó lesz. Lehet, hogy szeretkezni is támad kedvetek, és az aztán olyankor még jobb, mint kokóval. Esetleg egy minimál füvet rászívtok, amikor már megérkezett egy ideje a gomba, és az begerjeszt:)

2015. márc. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!