Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől érezhetek úgy, mintha...

Mitől érezhetek úgy, mintha egy álom lenne az egész élet? Mármint komolyan, mintha nem valóság lenne? Megőrültem?

Figyelt kérdés
Mi okozhatja azt, hogy olyan érzésem van folyamatosan éjjel-nappal, mintha álmodnék? Mintha nem is a valóságban élnék, mintha azt sem tudnám, mi folyik körülöttem, de mégis tudom, látom, átélem, csak közben valahogy mégsem.
2014. dec. 9. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Pont így érzek, szóval én is kíváncsi lennék a válaszra.
2014. dec. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Legalább azt már tudom, hogy nem vagyok akkor egyedül :)
2014. dec. 9. 21:23
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem ti nem szerettek élni, és ezért próbáltok küzdeni tudattalanul is, ez ellen a tény ellen. Egy álomban ugyanis bármi megtörténhet, ott azt csinál az ember amit akar


ha én is egész nap álmodnék, akkor nekem is az lenne a valóság, de gondolom, nem töltetek többet álomban mint a való életben nemde?

2014. dec. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van mindig időtök kialudni magatokat?
2014. dec. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nemreg en is ilyesmit irtam ki mert egyszeruen elviselhetetlen ez az erzes...nem tudom eldontei h a valosagban vagyok e vagy nemves azon gondolkozom h mi van ha igazabol komaban vagyok es ezt csak keptelem? ugy erzem kezdek megorulni..
2015. júl. 1. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!