Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A régi szerelmem iránta...

A régi szerelmem iránta plátói volt, viszont most ez az egész valóság lehetne, de?

Figyelt kérdés

De most már nem érzem azt amit régen. Akkor sem tudom, hogy mit éreztem igazán, nem volt közömbös, nem bírtam állni a tekintetét és kíváncsi voltam mindenre, ami vele kapcsolatos. Érdekelt, hogy valójában kicsoda, milyen ember. Furcsaság, hogy külsőre nem jön be egyáltalán az illető.

Több év elteltével bevallotta, hogy szeret. Én meg nem tudom mit tegyek, nehéz elhinni, hogy amikről álmodtam az most valóság(lehetne). Valami gát mégis van bennem, pontosan nem tudom, hogy mi az.

Mondanátok valami okosat? Hogyan derítsem ki, hogy mit érzek? Mit kéne lépnem?



2014. jan. 14. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
randizzatok
2014. jan. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja találkozzatok :D
2014. jan. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ha találkozunk, rájövök hogy mit érzek? Már 3 éve nem láttam
2014. jan. 14. 21:10
 4/5 anonim ***** válasza:
hát biztos hogy jobban tudod majd mint így :)
2014. jan. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
beszélgess vele, akár neten is... meg hogy 3 év után miért csak most mondja... Valami oka csak van... Vagy csak szexet akar.
2014. jan. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!