Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi Bajom Van Magammal és a...

Mi Bajom Van Magammal és a Világgal?

Figyelt kérdés
Nem tudok mit kezdeni magammal. A közérzetem magamba olyan mint aki mindjárt leugrana egy szakadékba . Állandóan nevetek , de a legkisebb sértéstől úgy érzem darabokra szakadok és jön egy újabb egy újabb és egy újabb míg végül meghalok magamba . Én már nem élek. Csak egy lélek vagyok akinek nincs célja az állandó szenvedésen kívül . Nem akarok itt lenni . El akarok menni innen ! Nem csak az országból . A Földről is el akarok tüni . El messze a fenébe . És soha vissza nem jönni . Itt hagyni mindent !

2014. dec. 14. 21:05
 1/2 anonim válasza:
Gondolom még diák vagy, ezért van ennyi időd magadra. Most nem akarok bunkó lenni, de ha reggeltől estig melóznál, nem lenne rá energiád, hogy sajnáltasd magad, már annak is örülnél, ha leülhetnél egy székre, és bámulhatnád az üres falat. Ha tévedtem, akkor meg súlyos önértékelési gondjaid lehetnek.
2014. dec. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ismerős az érzés,nekem is volt 1-2 évem mikor így éreztem magam,hogy minden és mindenki ellenem van,és magányos vagyok.Próbálj meg a kis dolgoknak is örülni,ne csak a rosszat lásd mindenben.Tűzz ki célokat magad elé,sportolj,mindennap csak egy kicsivel legyél több mint ami vagy! Sok sikert!
2014. dec. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!