Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok negatív magammal...

Miért vagyok negatív magammal és az egész világgal szemben?

Figyelt kérdés
Minden téren negatív vagyok,semminek nem tudok örülni.A barátnőmön kívül senkin nincs.Állandóan szomorú vagyok sokminden miatt és ez ki hat a kapcsolatomra is.Sajnos nincs olyan dolog aminek örülnék.Hogyan tudnék változtatni?Nem élvezem az életet.
2013. aug. 26. 22:47
 1/5 anonim válasza:
én is így voltam vele és pont ma este lett a világfájdalmamnak vége!!! annyit mondhatok hogy ülj le és kezdj el gondolkozni úgy álltalában mindenen...az életeden a barátságodon...miaz ami rossz és jó az életedben és miaz amin válltoztatnod kéne!!!
2013. aug. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy furán hangzik, de talán egy jó MDMA segíthet. Én amióta kipróbáltam, valahogy sokkal szerethetőbbnek látom az embereket. Bár azóta is vannak szomorúbb időszakaim, de az biztos, hogy megváltozott a világnézetem és nem negatív irányba. Ha tényleg ilyen rossz a helyzet, akkor egy próbát megér sztem. Meg amúgy is :D
2013. aug. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam már,hogy drogokhoz férek hozzá de még jobban nem szeretném elbaszni az életem.Viszont pár kövér jointot lehet nem ártana eltolni havonta egyszer-kétszer.De inkább nem.Sokba is van,és nem akarok függő lenni.Máshogy kell megoldanom a helyzetem.
2013. aug. 27. 10:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahogy gondolod :)
2013. aug. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=j60XKRfoUVM

nézd meg ezt a videót és gondolkozz el: mi a problémád és ennek a lánynak mi volt?

nem fog jobb kedvre deríteni,de hidd el sokat segít abban,hogy ne a saját problémádat lásd a legnagyobbnak.ezzel én is rengetegszer voltam így,önsajnálatnak hívják.

Ezután a videó után,örülni fogsz már annak is h élhetsz és annak is hogy mi módon teszed azt

2013. aug. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!