Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy lehet kilábalni ebből?...

Hogy lehet kilábalni ebből? (Lent)

Figyelt kérdés

Annyira,fáradt kimerült vagyok. Tegnap igyekeztem korán(8 óra)lefeküdni és ma sikerült pihennem délelőtt is. Mégis tiszta fáradt vagyok pedig sportoltam és levegőn is voltam több mint egy órát. A fejem is iszonyúan fáj,pláne este, de van hogy napközben is, figyelek a folyadékra (napi 2liter minimum lemegy.) A kérdésem hogy hogyan "kerüljek egyenesbe?" Egész nap tudnék feküdni /aludni és azt olvastam hogy ez nem egészséges. :( Ugyanakkor nem bírok fent lenni,semmire odakoncentrálni (olvasás),és rossz a kedvem is. :( Valami tippek, tanácsok?


Köszönöm előre is!


2014. dec. 20. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje tart ez? Lehetséges, hogy téli depresszióba estél. Mit dolgozol?
2014. dec. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok,tanulok. Régebb óta küzdök ezzel a problémával,de kb. 1 hónapja komolyabb. :(
2014. dec. 22. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!