Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha teljesen elvesztettem az...

Ha teljesen elvesztettem az érdeklődésemet minden iránt, már semmi nem hoz lázba semmi nem tölt el örömmel, akkor ebből hogyan lehet kilábalni? Orvosnál már jártam de nem hozott eredményt.

Figyelt kérdés

2013. máj. 19. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Menjél ki napközben a természetbe, kirándulj, vagy csak pihenj. Ez segít feltöltődni.
2013. máj. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű depressziós vagy. Természetgyógyász segíthet. Vagy sportolj, az is jó megoldás.
2013. máj. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen orvosnál jártál? Mert egyáltalán nem mindegy...
2013. máj. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

neurológián jártam, kaptam kedély javítókat de eddig nem segítettek, már lassan 3 hete járok hetente orvoshoz.


Köszönöm a válaszokat kipróbálom az ötleteket.

2013. máj. 21. 06:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem javasolták neurológián a pszichológust? Mert ilyesmivel hozzá kell fordulni.
2013. máj. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A neurológián az idegeket kezelik, és nem a pszichét. Hogy jutottál oda? És mit mondtak?
2013. máj. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
2 hónapja rosszul létek jöttek rám szédülés, remegés, ájulás meg hasonló tünetek kísérték a rosszul létemet. Háziorvosomhoz fordultam ő küldött neurológushoz az pedig elküldött pszichiátriára. Ott kaptam kedély javítókat meg hasonló gyógyszereket. Most meg pszichológus megyek. De próbálom átgondolni, hogy minek köszönhető, hogy idáig jutottam és azt hiszem ez segít. És sokkal inkább előbbre visz mint a gyógyszerek.
2013. máj. 25. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!