Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csináljak? Nagyon rosszul...

Mit csináljak? Nagyon rosszul vagyok tőle.

Figyelt kérdés
Antibiotikumot szedek (Augmentin duo 1g). 3x kell bevennem 1 nap. Szédülök és hányingerem van. Szerintem az antibiotikumtol van mert csak akkor kezdődött el mikor elkezdtem szedni. 4 napja szedem de 2 heti adagom van belle. Menjel vissza dokihoz ? Vagy tűrjem, mert ennek így kell lennie ?
2014. dec. 20. 21:17
 1/6 anonim válasza:
egy telefont megérne azért megejtened. Nekem nemcsak szédülés, hányingerem volt, hanem asztmaszerű rohamom is, ájulással megfűszerezve. A doki rendelőjében tőrt rám egyszer egy ilyen roham, ő meg nem is gondolt az antibiotikum mellékhatására, hanem egyből azt mondta, hogy tilos sportolnom, mert rejtett asztmám van... :D akkor már 10 éve táncoltam, és soha nem jött ki semmilyen roham...abbahagytam a gyógyszer szedését, lám lám elmúlt a tünet. Szóval ajánlom, hogy kérdezz rá telefonon.
2014. dec. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szedjél valami probiotikumot mellé,Normafloret vagy Protexint.Ha maradnak a tünetek,menj vissza hétfőn az orvoshoz.Jobbulást.
2014. dec. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szedek probiotikumot...
2014. dec. 20. 21:39
 4/6 anonim ***** válasza:

így látatanban ugyan, de kétlem, hogy az Augmentintől lenne, az egy nagyon jó gyógyszer

lehet nem iszol, nem táplálkozol jól, stb ezer oka lehet

2014. dec. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak azóta van mióta szedem. Előtte em volt ilyen velem.
2014. dec. 22. 16:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Hagyd abba, mert allergiás vagy rá. íén is kaptam és majdnem megfulladtam tőle olyan allergiát okozott. Van más gyógyszer is. Helyette a Summamedet írták, azt állítólag kaphatják túlérzékenyek is.
2014. dec. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!