Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől vagyok rosszul? (15/l)

Mitől vagyok rosszul? (15/l)

Figyelt kérdés

Tegnap reggel elindultam suliba,de a buszmegállóból visszakellett jöjjek mert rosszul voltam (émelygés,hasfájás,szédülés,hányinger), elmentem az orvoshoz,kaptam gyógyszereket, ma is itthon voltam,és már kezdtem jobban lenni,de most este megint azt éreztem.

Félek,hogy ha elmegyek megint rosszul leszek. Mit tudok ez ellen tenni? Illetve mi bajom lehet? Előfordulhat,hogy vakbél?


2015. jan. 6. 18:16
 1/9 anonim válasza:
Hol fáj a hasad és mennyire?
2015. jan. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

En panikbeteg vagyok es attol vannak ilyen tuneteim (is).

Persze neked lehet egy sima virus is pl. Csak az a mondatod volt furcsa, hogy irtad,hogy felsz atzol hogy ha elindulsz megint rosszu leszel. Es ez mar szorongas.

2015. jan. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Középül,ott a köldököm felett.

És nem nagyon csak kicsit.

2015. jan. 7. 09:53
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát én nem tudom,de most voltam az orvosnál,és beutalt a korházba, hogy vizsgáljanak ki,hogy nincs-e vakbelem.

Nem tudom mi lesz,remélem nincs az.:( nagyon félek.

2015. jan. 7. 09:54
 5/9 anonim válasza:

Telihold!

Az elmúlt 3-4 napban rengetegen szenvednek ettől a tünettől!

Nyugodj meg!

Nincsen semmi baj!

Pár nap és elmúlik!

(remélem ..) :)

2015. jan. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát én is ilyesmiben hiszek,mert csak akkor fáj a hasam,ha rosszul vagyok. Engem ám elküldtek vizsgálatra,mert azt hiszik,hogy vakbelem van,holnap megyek.
2015. jan. 7. 18:30
 7/9 anonim válasza:

Ez nem hit kérdése,hanem a világ megértése!

Ha pl van víz jegy a horoszkópodban vagy az aszcendensedben,akkor minden bizonnyal erősebben érzed a tüneteket.


Kérdezz bátran körbe az ismerőseidnél és látni fogod,hogy nagyon sokan szenvednek jelen pillanatban és a tüneteik is hasonlók lehetnek,mint neked.

2015. jan. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Na ma voltam a korházban,és azt mondták nincs vakbelem.

Az orvoshoz is visszamentünk,és azt mondta lehet attól is rosszul voltam,hogy alíg ettem.

Köszönöm a válaszokat,s a segítséget. Rendesek vagytok:)

2015. jan. 8. 10:54
 9/9 anonim válasza:

Örülünk hogy nincs semmi bajod :)

A mostani energia a hármas melegítő meridiánt is érintette.. ezért volt a hasfájás! :)

Olvass utána és tanulj :)

2015. jan. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!