Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak? Ez borzalmas...

Mit csináljak? Ez borzalmas és már nincs életkedvem se.

Figyelt kérdés
Annyira kövér vagyok (nem csak érzem, látszik is), hogy valójában nem is akarok élni. Nem szeretem a társaságokat, sem a rokonságot, se a barátokat, mert teljesen más vagyok... A valós életben nincs semmi, amitől boldog lennék, mintha nem kellenék sehova. Ráadásul még fiatal vagyok, tehát az életben egy csomó mindenben még nem volt részem, de félek, hogy nem is lesz. Ráadásul nincs senki, aki segíthetne, mert szüleim nem is gondolkodnak, csak mondanak dolgokat, amikről nem is gondolják, hogy csak magamat "égetném" vele. A többi információt privátban szívesen megbeszélem bárkivel.

2012. okt. 30. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem hiszed el hogy az életed ajándék...nézd meg jobban hogy élnek anyádék !
2012. okt. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
fiú vagy vagy lány? és ténylegesen a korod?
2012. okt. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

írhatsz ha gondolod most kb nekem is életkedv=0...


próbálok segíteni, sokszor sikerült már embereket kiszednem depressziobol, vagy jobb kedvre deriteni..

ha gondolod irj

2012. okt. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem is írhatsz
2012. okt. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hagyd az önsajnálgatást,kezdjél el sportolni stb...

Én is hasonló cipőben jártam egy ideig,de aztán rájöttem hogy csak akkor juthatok előre ha teszek is érte valamit

Az önsajnálgatás,depizés,rinyálás nem visz sehova

Kezdj el edzeni,sportolni,ha van elég kitartásod,akaraterőd olyan dolgokat érhetsz el amikről eddig csak álmodtál

2012. nov. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Szia! Nekem is írhatsz, ha gondolod, szívesen meghallgatnám bővebben a problémád. és ha tudok, próbálok segíteni :) 19/L
2012. nov. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg olyan rettenetesen kövér vagy, hogy tönkreteszi az életedet, akkor fogyjál le: egyél kevesebbet és mozogj többet. Kevés probléma van az ember életében, amire ennyire egyértelmű a megoldás...
2012. nov. 3. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
menj el edzőterembe. Nagybátyám fél év alatt fogyott 30 kilót.(140-150 körül volt)
2012. nov. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Írnál privátban?
2013. febr. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
29%
Fogyjál le te szerencsétlen
2016. ápr. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!