Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy lehetek beteg? SOS

Hogy lehetek beteg? SOS

Figyelt kérdés
Légyszi ne írjatok olyan,hogy így is beteg vagy,mert letojom!Aki csak ilyet ír ,az ne erőltesse meg azt az egyetlen agysejtjét!! Aki normálisat ír annak köszönöm!!Segítsetek!!!

2015. febr. 5. 17:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak egyszerűen járj szorgalmasan iskolába! Vedd ki a részed a délutáni szorgalmi feladatokból. Az a lényeg, hogy menj társaságba, mert influenzára nagy esélyed van így.
2015. febr. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Egyébként kitűnő vagyok csak már elfáradtam. Egy kicsit túlhajtom magam,de várom a további bálaszokat.
2015. febr. 5. 18:07
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha túlhajtottad magad, folytasd azt. Egy idő után beteg leszel tőle.
2015. febr. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sos viz ,puceran az udvaron =laz
2015. febr. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kérj meg egy csövest hogy turházzon a szádba. Bár az lehet nem csak egy röpke betegség lesz, de ha gyorsan kell...

Vagy nyalogass kilincseket, tömegközlekedés kapaszkodókat.

2015. febr. 6. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenknek! Nem fogok hülyét csinálni magamból,szóval az előttem lévő kettő választ majd csak utánatok!!!😉😉😉😉😉
2015. febr. 6. 15:48
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenknek! Nem fogok hülyét csinálni magamból,szóval az előttem lévő választ majd csak utánad

!!!😉😉😉😉😉

2015. febr. 6. 15:51
 8/10 A kérdező kommentje:
Az utolsó a jó az előzővel ne törődjetek!!!
2015. febr. 6. 15:52
 9/10 anonim válasza:
h
2015. febr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
kamuz az jobb !!! egyél kompótot ha van és rágcsáld de ne nyeld le és köpdi a szőnyegre wc-be...stb helyre és mond az hogy hánytál !!amugy bármivel meglehet csinálni!!
2015. febr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!